Alarm Kontrol Merkezi

Merkezi Gözlem İstasyonu

Alarm Kontrol Merkezi

Güvenlik günümüzde herkes için önemli olarak görülen unsurlar arasında yer alır. İnsanlar yaşadıkları ve çalıştıkları alanlarda güvenliği ön planda tutarak işlerinizi huzur içinde yapmak ister. Yaşam alanlarında güvenlik huzurun en temel kaynağı olarak görülür. Huzur içinde yaşamak isteyen herkes bu konuda bir takım hazırlıklar yapar. İş yerleri için güvenlik en az yaşam alanları kadar gerekli olarak görülür. İnsanların yaşadıkları ve çalıştıkları her alanda tercih ettikleri güvenlik sistemlerinin başında alarm sistemleri gelir. Alarm sistemleri temel olarak, giriş ve çıkışların kontrol altında tutulmak istenildiği yerler için kurulan güvenlik sistemidir. İstenmeyen giriş çıkış işlemlerinde alarm devreye girerek ilgili kişi ve yerleri uyarır. Yapıların kapı ve pencere gibi alanlarına kurularak bu alanlardan zorla girişleri engellemek amaçlı olarak kullanılır. Alarm sistemlerinin en iyi şekilde çalışabilmesi ve gerekli uyarıları yapabilmesi için bir merkeze ihtiyacı bulunmaktadır. Alarm kontrol merkezi olarak bilinen bu merkezler, kurulmuş olan alarmların devreye girmesi durumunda bilgilendirilme yapılacak olan alandır. Bildirim yapılan bu alandan güvenlik birimlerine gerekli bildirimler sağlanabilmektedir. Bununla birlikte günümüz teknolojisinin geldiği nokta ile birlikte artık alarmların devreye girmesi halinde akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlara bildirim ulaştırılabilmektedir. Bu şekilde en hızlı şekilde ilgili kişilere uyarı gönderilerek gerekli tedbirlerin alınması ve kontrollerin yapılması sağlanabilir.

En İyi Teknoloji İle Alarm Kontrol Merkezi

Firma olarak evler ve işyerleri gibi alanlar için kurulan güvenlik sistemlerinin önemli bir parçası olan alarm sistemleri için alarm kontrol merkezi hizmeti sunmaktayız. Bu merkez ile ilgili olarak ülkemizin en tecrübeli firmaları arasında yer almaktayız. 1993 yılında firmamız tarafından kurulan kontrol merkezimiz, ülkemizin ilk kontrol merkezi olmuştur. Yirmi yıldan fazla süredir sahip olduğumuz bu tecrübe ile her alanda kurulmuş olan alarm sistemleri için gözetleme ve denetleme hizmeti verilebilmektedir. Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı ile bu konuda en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Evler, villalar, ofisler, fabrikalar ve depolar gibi alanlar için yedi gün ve yirmi dört saat takip işlemi yapılmaktadır. Güvenliğin en sorunsuz şekilde yapılabilmesi için kesintisiz hizmet verilmektedir. Huzur içerisinde çalışmak ve yaşamak için alarm sistemlerinizin en iyi şekilde çalışması sağlanmaktadır. Bu alanlarda bulunmadığınız zamanlarda da aklınızın kalmaması ve kafanızın rahat olması için alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğumuz alt yapı ile tüm teknolojik gelişmeler ile uyumlu sistemler kullanılmaktadır. Bu şekilde iletişim noktasında uluslararası alanda her işlem uyumlu şekilde yerine getirilebilmektedir. Sinyal takibi ve benzeri konularda bu teknolojik sistemlerde sağlanan gelişmeler doğrudan takip edilmekte ve çalışmalar kesintisiz olarak yapılmaktadır. 


Güvenlik Firmaları İçin Alarm Kontrol Merkezi

Firma olarak alarm kontrol merkezi hizmetlerini alarm ve güvenlik firmaları için de sunmaktayız. Güvenlik firmaları tarafından kurulan sistemlerin alarmlarının takip işlemleri tarafımızdan yerine getirilir. Takip merkezi kurup yönetmek çok büyük bir teknoloji gerektirmesi ve maliyetli olması nedeni ile güvenlik firmaları için zorlayıcı olabilir. Özellikle ilk kuruluşta bu maliyetlere katlanmak kolay olmayacaktır. Bunun için firmamız tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak en doğru seçenek olarak görülmektedir. Alarm kontrol ve gözetleme merkezi hizmetimiz sahip olduğu teknolojik alt yapı sayesinde müşteri sayısı kaç olur olsun sorunsuz hizmet sağlanır. Güvenlik firmaları için büyük kolaylık sağlayacak bu alt yapı sayesinde kazanç elde etmek kolaylaşacaktır. Bununla birlikte belli sayının üzerinde kişiye hizmet veren güvenlik firmaları için özel telefon hattı sağlanmaktadır. Bu hat sayesinde alarm sistemleri ile ilgili uyarılarda ve diğer sorunlarda doğrudan iletişim sağlamak mümkün olacaktır. Firmamız tarafından sunulan pek çok farklı avantaj sayesinde güvenlik noktasında sorunsuz hizmet vermek çok daha kolaylaşacaktır. Sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve alt yapımız ile sizler için en iyi hizmeti sürekli olarak sunmaktayız. Kesintisiz hizmet sayesinde güvenlik noktasında sorun yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.