Bankalar

Banka ve ATM’lere Türkiye'nin 81 ilinde 7/24 kesintisiz hizmet!

Gerçekleştirdiğimiz yıllık ortalama 27,000 servis hizmetinin %52'sini banka operasyonları oluşturuyor. Türkiye'nin 81 ilinde banka ve ATM'lere aynı gün içinde hizmet garantisi ile 7/24 kesintisiz destek sağlıyoruz.

Köklü bankalar; proje yönetim tecrübemiz, şube ve ATM kurulum becerimiz, şube açılışı, taşıma ve tadilat projeleri yönetimindeki kabiliyetimizden dolayı bize güveniyor. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübemiz doğrultusunda sadece bankalara özel olarak geliştirmiş ve başarıyla kullandığımız özel ürünler sayesinde bizden hizmet alan bankalar daha iyi korunuyor.

24 saat teknik destek, merkezi CCTV izleme, alarm gözlem, güvenli network ve GPRS haberleşmesi, bankalara özel ATM güvenlik ürünleri, müşteriye özel raporlama imkanı ve birçok ilde 4 saatin altında servis sağlama hizmeti ile kalitemiz, güvenlik sektöründe standartları üst düzeye taşıyor.

BankalarBanka ve ATM’lere 7/24 gözlem

MGS, kamera sistemleriyle banka şubeleri ve ATM’lere 7 gün 24 saat uzaktan erişim imkanı sunuyor. Uzaktan erişim, gece görüşlü, yüksek çözünürlüklü, dayanıklı ve sektörün önde gelen markalarının cihazlarıyla sağlanıyor.Bankalara güvenlik hizmeti sağlamak tecrübe gerektirir

Bankalara ve ATM’lere güvenlik sağlamak, büyük çaplı operasyonları yönetecek kabiliyette ekip ve teknik altyapı gerektirir. MGS olarak, sektördeki 30 yıllık tecrübemizle ve büyük operasyonları yönetme kabiliyetimizle banka ve ATM gibi hassas ve kesintisiz hizmet bekleyen bir alanda fark yaratıyoruz.Giriş-çıkışlarda tam kontrol

MGS Access Kontrol Sistemleri, giriş-çıkışları kontrol altında tutar, denetlemeye imkan verir. Parmak izi okuma, retina tarama, şifre veya kart ile geçiş, kritik çalışma noktalarında alkol algılama ile erişim sağlayan MGS Access Kontrol Sistemleri, müşterilerimizin farklı lokasyonlardaki merkezlerine, çalışanların aynı kartla giriş-çıkış yapmalarına olanak tanır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.