Bebek İzleme Sistemi

Bebek Kamerası

Bebek İzleme Sistemi ile Güvenli AyrılıklarBebeğinizin kokusunu duyarak birlikte uyumak zaman zaman çok keyifli olabilir. Ancak odanızda bebeğin yatağı için ayrılabilecek özel bir alan yoksa ve aynı yatağı paylaşıyorsanız bu durum bebeğinizin düşme ya da istemeden sizin ya da eşinizin zarar vermesi gibi risklerle karşı karşıya olduğu anlamına geliyor. Bir başka nokta da bebeğin kendine ait bir yatak ve odada uyuyor olmasının uyku alışkanlıkları üzerinde olumlu etkileri bulunması. Bebeğiniz hazır olduğunda onun için hazırladığınız odada sessiz ve güvenli bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Yanınızda uyumadığı zamanlarda aklınız onda kalıyorsa, güvenli ve iyi olduğundan emin olmak istiyorsanız Bebek İzleme Sistemi ile ayrı olduğunuz zaman dilimlerini daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.


Bebek İzleme Sistemi Kullanımı


Hayatınıza bir bebek girdiğinde ilk günlerde 24 saati onu izleyerek geçirmek ve hep yanında kalmak isteğiyle dolu olabilirsiniz. Ancak zaman ilerledikçe sorumluluklarınızı hatırlamanız ve bebeğiniz dışında bir hayatınız ve ihtiyaçlarınız bulunduğunu fark etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda onun uyuduğu ya da size ihtiyaç duymadan kendi başına oyalandığı zamanlarda odasında ya da evin herhangi bir alanında yalnız bırakmanız gerekebilir. Bu sırada özel işlerinizi halledebilir ve kendinize zaman ayırarak bebekle ilgilenirken ihtiyacınız olan enerjiyi depolayabilirsiniz. Peki, siz yemek yaparken ya da diğer odada keyifle kahvenizi yudumlarken bebeğinizin size seslendiğini duymazsanız? Aklınız onda kalmadan bir işe odaklanmada zorlanıyor musunuz? Öyleyse, Bebek İzleme Sistemi ile onu rahatsız etmeden bulunduğunuz yerden takip edebilirsiniz. Bu sistem birden fazla kamera ile birlikte kullanılabildiğinden evin değişik bölümlerinde kullanabilirsiniz. Emeklemeye başladığı dönemlerde de bebeğinizin güvenlik riski bulunan noktalarda dolaşmadığından emin olabilirsiniz. Üstelik bebeğiniz oyuna dalmışken fark etmeden yaptığı davranışları kayıt altına alabilir ve hoş bir arşive sahip olabilirsiniz. Bebeğin yanında bir yardımcı bulunuyorsa, diğer odadan ilişkilerini takip edebilirsiniz. Mutfakta oldukları sırada yemekte neler yapıyorlar, siz yanında olmadığınızda bebeğiniz nasıl davranıyor ya da hijyen kuralları siz yokken de dikkate alınıyor mu gibi soruların cevabını rahatlıkla alabilirsiniz. Bebeğinizin altının değişmesinden, yıkanmasından ya da oynamasından sorumlu bir yardımcınız varsa birlikte geçirdikleri zamanın bebeğinize katkısını yanlarında bulunmadan gözlemleme fırsatı elde edebilirsiniz. Sistemde kullanacağınız kamera sayısını evinizin durumuna ve bebeğin bakımı ile ilgili olarak evde bulunan kişilerin sayısı ve özelliğine bakarak belirleyebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizle iletişiminizi koparmadan onu yalnız bırakma olanağı elde edebilirsiniz.


Bebek İzleme Sistemi Özellikleri


Firmamız tarafından sunulan Bebek İzleme Sistemi kablosuz sistemi ile oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. Gece vakti karanlık saatlerde dahi görüntünün net ve canı olmasını sağlayan bu sistemle bebeğinizi rahatsız etmeden takip edebilirsiniz. Sistem kamerasında bulunan gece görüşü modunu kullanarak dikkat çekmeyen ve göze çarpmayan bir izleme gerçekleştirebilirsiniz. Kamerada bunu sağlamak üzere gizli IR ledleri kullanılıyor. Sistem güvenli ve parazitsiz olarak sinyal aktarımı gerçekleştirmek üzere tasarlanmış olduğundan bebeğinizle iletişimde kopukluk yaşamazsınız. Şarj edilebilir, 3.5 inç geniş LCD monitöre sahip olan cihazda hoparlör ve dahili mikrofon da yer alıyor. Bu sayede sistem üzerinden bebekle konuşabiliyorsunuz. Çift taraflı çalışan sesli iletişim özelliğinin yanı sıra VOX sessiz modunu kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Sistemin uzun mesafeli aktarım özelliği, 245 metreye kadar aktarım yapılmasını sağlıyor. Gizli IR ledler sayesinde gece görüşü sunan sistem, gece görüşünü 15 metreye kadar sağlayabiliyor. Tak çalıştır yöntemi ile kurulum gerektirmeden kullanılabilen bu sisteme dörde kadar kamera bağlayabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.