MGS’nin Craft alarm sistemleri sayesinde, evinizin yanı sıra iş yerinizi de tehlikelerden uzak tutabilirsiniz.

Online İşlemler
Craft Ev Alarm Sistemi ile Evinizi Koruyun
Craft Ev Alarm Sistemi ile Evinizi Koruyun
Tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınızla zaman geçirdiğiniz, kendinizi daima güvende hissetmek istediğiniz evinizi daha iyi korumaya ne dersiniz? Günümüzde evleri korumak için sıklıkla tercih edilen ev alarm sistemleri, ihtiyaçlarınızdan daha fazlasını sunan teknolojik özelliklere sahip. MGS’nin yüzde 100 yerli üretimi olan Craft ev alarm sistemi de hem özellikleri hem de cebinizi yıpratmayan fiyat seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Craft ile evinizi karşılaşmak istemeyeceğiniz durumlardan koruyabilir, dilediğiniz yerden evinizi izleyebilirsiniz. Böylece maddi ve manevi pek çok kayıptan kendinizi koruyabilirsiniz.
Estetik Tasarım Ekonomik Fiyatlarla Buluşuyor
Craft ev alarm sistemi, yalnızca ev içi güvenlik sistemleri olarak değil, iş yerleri gibi hassas olunması gereken diğer alanlarda da rahatça kullanılabiliyor. Estetik ve minimal tasarımıyla dikkati çeken ürünler, fiyat/performans olarak da büyük bir başarı sergiliyor. Craft, güvenlik sistemleri arasında, diğer ev alarm sistemlerinin hantal görünümü ve zor kullanımı nedeniyle ev güvenlik sistemleri ile ilgili önyargıları olan kullanıcıları ikna etmeyi başarıyor. Hem kullanımı kolay hem de Türkçe olan Craft, uluslararası standartlardaki ürünleriyle güvenlik çözümlerine farklı bir bakış açısı getiriyor. Tüm uyarı ve bildirimler panel üzerinden sesli ve Türkçe olarak gönderiliyor. Evinizi en iyi şekilde korumak ve yerli üretimi desteklemek için Craft, piyasadaki ev güvenlik sistemleri içerisinde en doğru seçenek olarak görülmeye başladı bile.  Başta kötü niyetli insanlar olmak üzere tüm olumsuzluklara karşı evinizi veya iş yerinizi yenilikçi güvenlik çözümleriyle donatmakta fayda var. Tüm bunların yanında Craft ev güvelik sistemleri, Türk Lirası üzerinden belirlenen fiyatlar sayesinde döviz kurlarındaki ani yükselişlerden etkilenmeyerek sizlere fiyat avantajı sağlıyor.
7/24 Kesintisiz İzleme Olanağı
Kablosuz ev güvenlik sistemleri arasında yer alan Craft, mobil uygulaması ile cep telefonunuz üzerinden sistem yönetimini kesintisiz devam ettirmenize olanak veriyor. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla geçmişe yönelik raporları da görüntüleyerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebiliyorsunuz. Kablo kirliliği yaratmayan kablosuz güvenlik sistemleri, ev ya da ofislerdeki gereksiz kalabalığı önlediği için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Elektrik ve internet kesintisi gibi istenmeyen durumlara karşı da paniklemenize gerek yok. Craft ev alarm sistemi, sahip olduğu güçlü batarya sayesinde elektrik kesintisi sonrasında dahi 24 saat evinizi korumaya devam ediyor.
Hırsız Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile Gönlünüz Rahat Olsun
Hırsız alarm sistemleri olarak da bilinen Craft, evinizdeki ya da iş yerinizdeki önemli eşyaları ve dokümanları koruyarak olası kayıpların önüne geçiyor. Herhangi bir tehlike olduğu zaman Merkezi Gözlem İstasyonu bilgilendirme göndererek güvenlik güçlerini devreye sokmak için onay istiyor. Yeni nesil akıllı alarm sistemi Craft ile tüm endişeleri ve stresi geride bırakabiliyorsunuz.
 
MGS Güvenlik, son teknolojiyle buluşan öncü ve yaratıcı ürünleriyle güvenliğiniz kadar konforunuzu ve hayat kalitenizi de önemsiyor. Müşterilerine anında destek olan ve yaşanabilecek tatsız durumlarda, onları yalnız bırakmayan teknik servisi, ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü problemi hızlıca çözüyor.
 
Artık siz de evinizi ve iş yerinizi ne için korumanız gerektiğini biliyorsunuz. Üstelik bunun için çok fazla enerji, zaman ve para harcamanıza da gerek yok. MGS garantili akıllı ev güvenlik sistemleri satın alarak iş yeriniz ya da eviniz için büyük bir adım atabilirsiniz.