Görüntülü Diyafon Sistemi | MGS

Görüntülü Diyafon Sistemi

Görüntülü Diyafon Sistemi
Evinize göz kulak olun!
Araştırmalara göre hırsızların %34’ü evlere ön kapıdan giriş yapmaktadır. %22’si eğer varsa arka kapıdan... %23’ü ise giriş için birinci katta bulunan evlerin pencerelerini kullanırlar. Bu istatistik inanılmaz görünebilir, ancak gerçek şu ki, bazı hırsızlar kilitsiz bir kapıya kadar yürür ve o kapıdan giriş yapar. Bu kulağa gülünç gelse de insanlar güvenli hissettikleri yerlerde oturdukları vakit kapılarını ve pencerelerini açık bırakmaktan, kilitlememekten korkmuyorlar.
 Bu nedenle evlerin ve apartmanların kapısında görüntülü diyafon sistemi ile sık sık karşılaşabilirsiniz. Kurulumu en kolay ve en uygun sistemlerden biridir. Hayatınızı birçok yönden daha kolay ve güvenli hale getirebilecek basit ve bütçelere göre uygun bir önlemdir. Görüntülü sistem evinizin güvenliğini önemli ölçüde artırabilir ve ailenizi korumanıza destek olur. Suçlular için büyük bir caydırıcılık işlevi görebilir, bu hırsızlar için evinizi hedef alma olasılığının çok daha düşük olduğu, eşyalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olduğu, ailenizin güvenliğini artırdığı anlamına gelir. Kapı zilinizde görünür bir kameranın olması, olası hırsızların videoya yakalanacaklarını bildiklerinden mükemmel bir güvenlik sağlar.
 Görüntülü diyafon sistemi güvenlik açısından bakıldığında kapınızda sadece kimin olduğunu görmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüze kimlerin yaklaştığınızı da dilediğiniz zaman görmenizi sağlar.
 İstenmeyen konukların uzak durmasını sağlamak adına görüntülü diyafon sistemi kullandığınızdan çevrenizde rahatlıkla bahsedebilirsiniz.
 Modern bir tasarıma sahip olan MGS görüntülü diyafon sistemleri, apartman girişlerine ve evlere şıklık katar. Panellerindeki gece görüşlü kamera, diyafonların akşam saatlerinde de aynı performansla çalışmalarına imkan verir. RFID kart desteğiyle evinize ya da apartmanınıza anahtar kullanmadan girmenizi sağlayan sistemlerimizin çift yönlü ses sistemi ve yüksek görüntü kalitesine sahip renkli ekranları sayesinde misafirlerinizin kimliklerini rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Dahili hafızaya sahip olan modellerimizdeki panelle kişilerin görüntüleri kaydedilir ve güvenlik en üst seviyeye çıkarılır.
whatsapp