İçiniz Rahat Etsin Diye

Online İşlemler
İçiniz Rahat Etsin Diye
İçiniz Rahat Etsin Diye
Ev güvenlik sistemleri evinizi dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korur. Evinize bir hırsızın girmesi ya da yangın riskinin oluşması durumunda ev güvenlik sistemi sizi uyararak, geç olmadan gerekli önlemleri almanızı sağlar.
Ev güvenlik sistemlerinin öncelikli faydası tehlikeyle karşı karşıya kaldığınız durumlarda sizi uyarmak gibi gözükse de bu sistemlerin asıl faydası içinizin rahat etmesini sağlamasıdır. Çünkü tehlike, nadir yaşanılan bir durumdur, ancak ne zaman karşı karşıya kalacağıız bir bilinmezdir. Evinizden ya da işyerinizden uzakta olduğunuzda gözünüzün arkada kalmaması ise sürekli yaşamak istediğiniz bir güven duygusudur.
Ev İçin Güvenlik Sistemleri
Güvenlik sistemi kullanıcılarının genel yaklaşımlarını biliyoruz. Onlar özetle şunu diyor:
“Güven duygusunu sürekli olarak hissetmek için bir güvenlik sistemi sahibi olmak istiyoruz. Ancak bu duygu yaşamak için de başka kaygılarımız olsun istemiyoruz. Bu yeni kaygıların başında tercih etmeyi düşündüğümüz güvenlik şirketi geliyor. Çoğu güvenlik şirketinin müşterilerine sundukları ağır şartlar içeren taahhütnameler bu şirketlere olan güvenimizi sarsıyor. Alacağımız hizmetten ne kadar memnun kalacağımız ve hizmeti herhangi bir nedenden dolayı iptal ettirmek istediğimizde başımıza gelebilecekler bizim için büyük soru işaretleri. Evimizi güven altına alıp rahat edelim isterken yeni sorunlarla zihnimizi bulandırmak istemiyoruz.”
Akıllı Ev Güvenlik Sistemleri ve Taahhüt
MGS Güvenlik olarak çoğu tüketicinin yaşadığı bu sorunun farkındayız. Bu sebeple müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirledik. Çalışma koşullarımızı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önüne alarak hazırladık.
Size vereceğimiz hizmet için herhangi bir taahhüt vermenize gerek olmaması önemli bir nokta. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmamanız durumunda hiçbir ceza ödemeden sistemimizden ayrılmanız mümkün.
Çoğu hizmet sağlayıcı firma için taahhüt olmadan çalışmak oldukça zorlayıcı. Ancak %97 gibi yüksek bir müşteri memnuniyeti oranına erişmiş bir firma olarak, müşterilerimize diledikleri zaman sistemimizden çıkma olanağını sunmak bizim için o kadar da zor değil.
Ev Güvenlik Sistemleri Fiyatları
MGS Güvenlik müşterileri, ödemelerini dövize endeksli olarak değil, Türk Lirası olarak yapıyorlar. Bu sayede, dövizde yaşanabilecek dalgalanmalar nedeniyle güvenlik hizmetleri için ayırdıkları bütçe nedeniyle sarsıntı yaşamıyorlar.
MGS Güvenlik müşterileri, sahip oldukları güvenlik donanımının teknolojik açıdan üstün olduğunu ve yüksek standartlarda bir üretim kalitesine sahip olduğunu da bilmenin rahatlığını yaşıyorlar. Herhangi bir tehlike durumunda güvenlik donanımı arızası nedeniyle yaşayabilecekleri sorun etmiyorlar.
Teknik servisimiz de müşterilerimizin her zaman yanında. Donanım arızalarının giderilmesi ya da periyodik bakım konularında MGS müşterileri kendilerini daima rahat hissediyorlar.
MGS güvenlik olarak asıl işimizin müşterilerimizin gönül rahatlıklarını sağlamak olduğunu biliyoruz. Bu gönül rahatlığını sadece güvenlik donanımlarıyla değil, çalışma sistemimizle de sağlamaya çalışıyoruz.
Bu konuda yaptığımız çalışmalar sayesinde de %97 oranıyla sektörümüzün müşteri memnuniyeti bakımından önde gelen markalarından biri olmayı başardık. Güveniniz sayesinde markamızı geleceğe taşıyor, müşteri memnuniyetimizin devamlılığını sağlamak için her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.