İşyeri İçin Doğru Güvenlik | MGS

İşyeri İçin Doğru Güvenlik

İşyeri İçin Doğru Güvenlik Sistemi
İşyeriniz için Doğru Güvenlik Sistemini Seçebilmek
Etkili bir güvenlik sistemi işyerinizi izleyerek ve tehdit unsurlarını caydırarak hırsızlıkların ve izinsiz girme teşebbüslerinin önüne geçer, işyerinizin ve çalışanlarınızın korunacağına dair size güven ve gönül rahatlığı sağlar. 
Her işletmenin kendine özgü güvenlik ihtiyaçları söz konusudur. Bir mağazanın bir ofis binasına göre farklı riskleri olur ve hacim fark etmeksizin her düzeyde şirketin güvenlik sistemine ihtiyacı vardır. İhtiyaçlarınızı anlayarak işletmeniz için hangi güvenlik sisteminin doğru olacağına karar verebilirsiniz. 
Güvenlik şirketinizin uzmanlarıyla beraber yapacağınız bir inceleme veya denetim, mevcut güvenlik açıklarınızı ve korumanız gereken bölümleri belirlemenize yardımcı olur. Modern bir güvenlik sistemi, kameralardan daha fazlasını içerir; erişim kontrolü, izinsiz giriş alarmları, hareket sensörleri, sistem izleme monitörü özelliklerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Bu sayede bir iş gezisinde veya tatildeyken iş yerinizi kontrol edebilirsiniz. 
Güvenlik sistemlerinin yalnızca davetsiz misafirleri savuşturmak adına kurulmadığını da hatırlatmak isteriz. Çalışanların işe katılımını izlemek, üretkenliği artırmak, müşteri trafiğini takip etmek amacıyla da kullanılabilir. 
Hırsızların alışkanlıkları ve motivasyonları üzerine yapılan bir araştırma, %83’ünün hırsızlık girişiminde bulunmadan önce bir alarm sisteminin mevcut olup olmadığını belirlediklerini, yarısından fazlasının bir alarmın mevcut olduğunu fark ederlerse başka bir hedefe yönlendiklerini ortaya çıkarmış.  
İşyeriniz için mevcut MGS hizmetlerine göz atmak isterseniz birbirinden farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek adına ekibimiz tarafından planlanan güvenlik sistemlerimizi bulabilirsiniz. İşyeriniz için alarm sistemleri, kamera sistemleri, yangın sistemleri, kartlı geçiş sistemi, ortam denetleme sistemi, kişi sayma sistemi, sesli anons sistemi su baskını ve gaz alarm sistemleri gibi etkin ve işlevsel ürünler tasarladık. 
İşyeri Alarm Sistemleri
Fiziksel olarak işyerinizde bulunmadığınız zamanlarda alarm sisteminizi devreye sokarak hırsızlık, yangın alarm sistemlerini takip edebilir, ofisinizdeki hareketi izleyebilirsiniz. Aynı şekilde ofisten uzakta çalışırken de tüm güvenlik ve alarm sistemlerinizi MGS Craft güvenlik sistemleri ile kontrol edebilirsiniz. 
İşyeri Kamera Sistemleri
İşyerinizin çevresindeki tüm hareketleri tüm gün boyunca gözlemleyen ve kaydedebilen sistem ile işyerinizin daha güvenli bir yer haline gelmesini sağlayabilirsiniz. 
Yangın Sistemleri
Akıllı yangın sistemleriyle evinizin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini artırabilir, yangın riskini minimuma indirgeyebilirsiniz. 
Kartlı Geçiş Sistemleri
Çalışan sayısının ve insan trafiğinin yoğun olduğu bir işyeri sahibiyseniz, etkili bir kartlı geçiş sistemi sayesinde bu trafiği kayıt altında tutarak işyeri güvenliğinizi artırabilirsiniz. 
Su Baskını Alarmı
MGS ailesinin bir üyesi olan Craft Kablosuz Su Baskını Dedektörleri alarm sistemlerine entegre olarak çalışmaktadır. Zemine yakın bir şekilde kolayca yerleştirilen dedektörler yaşanabilecek herhangi bir su baskını tehlikesini algıladığı anda alarm sistemini devreye sokar ve su baskınını engeller. 
Gaz Alarmı
MGS Craft gaz alarm dedektörleriyle hem evinizi hem de iş yerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bir gaz alarmı işyerinizde tam anlamıyla bir hayat kurtarıcı olabilir. 
Ortam Denetleme Sistemi
Fiziksel olarak soğuk hava deposu ya da laboratuvar gibi hassas alanların sıcaklık, nem, basınç gibi koşullarında herhangi bir değişiklik olması durumunu takip eder ve bu koşulların değişmesi durumunda yaşanabilecek riski azaltır. 
Kişi Sayma Sistemi
Alışveriş merkezleri, bankalar, eczaneler gibi kapalı alanlarda müşteri sayısını sayarak alanda uygun sayıda kişinin bulunması, sosyal mesafeyi korumak adına alanın doluluk oranını hesaplar. 
Sesli Anons Sistemi
İşyerinizde uyulması gereken kuralları, alınması gereken önlemleri, duyurulması gereken bilgileri kolaylıkla anons edebilmeniz adına size yardımcı olur. 
whatsapp