MGS CRAFT’TA 4G DÖNEMİ BAŞLIYOR!| MGS

MGS CRAFT’TA 4G DÖNEMİ BAŞLIYOR!

Craft’ta 4G Dönemi Başlıyor!
Güvenlik ve Alarm Sistemlerinde 4G Teknolojisi
Çok yakın bir gelecekte tüm dünyada 3G tabanlı güvenlik sistemleri eski cihazlarda bazı veri hizmetleri için hala kullanılıyor olacak olsa da, operatörler 4G olarak güvenlik sistemlerinin çalışmasına destek vermeye başlayacaklar. Ağ teknolojilerine dayanan, yüksek hızda kablosuz veri aktarımını ifade eder. 
Yüzyılın başında 3G teknolojisinin devreye girmesi, öncelikli sorunları çözmüş ve veri aktarım hızını artırmıştı. Ancak zaman içinde 3G’nin yeteneklerinin de modasının geçmiş hale gelmesi sebebiyle tüketicilerin güvenlik ve alarm sistemleriyle en kaliteli ve güvenilir iletişimi kurmaları daha önem kazanmıştır. 
Güvenlik sistemleri gibi kritik öneme sahip modern ürünlerde gerçek zamanlı veri aktarımı sağlayan telematik sistem teknolojisi 4G ile, tüketicilerin talep edeceği daha fazla hız, daha fazla verim ve daha fazla güçlü geniş bant teknolojisi, daha fazla yüksek performans sunumu öncelik olacaktır.
4G Avantajları
4G teknolojisi ile kullanıcıların ilk fark edecekleri en büyük avantajlardan biri daha hızlı ağ ve daha geniş banttır. Bu durum daha hızlı programlama, güncelleme ve daha uzun kullanım süresi sağlayacaktır. Ayrıca daha hızlı ev kontrol yanıtı ve mobil izleme akışı imkanı sunacaktır. 
4G donanımı gelişen yetenekleri destekleyen 3G'den çok daha güçlü ve işlevseldir. 
4G teknolojisinin en önemli özelliği 3G'den 10 kata kadar daha hızlı veri iletimi sağlamasıdır. Ayrıca, gizliliği korumak için katı güvenlik protokolleri kullanan ve bilgisayar korsanlarına karşı daha fazla koruma sağlayan eski ağlardan daha güvenlidir. 
MGS Craft olarak yakın gelecekte daha çok hayatımıza girecek olan son teknoloji ürünlerle ev ve iş yerinize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler tasarlamaya devam ediyoruz. 4G teknolojisini de kullanmaya başlayarak; daha yüksek hızda, daha hızlı sinyal gönderimi ve yakın gelecek için planladığımız yüksek çözünürlüklü görüntü özellikleriyle güvenlik sistemlerimize geçişin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetilmesi hizmetini yakında sizlere sunacağımız için oldukça heyecanlıyız.
whatsapp