MGS Müşterilerinin Yüzü Gülüyor

Online İşlemler
MGS Müşterilerinin Yüzü Gülüyor
MGS Müşterilerinin Yüzü Gülüyor
Her geçen gün özellikle büyük kentlerdeki yaşam alanlarının güvenlik riskleri artıyor. Çoğu kişi bu risklerin doğurabileceği etkilerden korunmak için ev güvenlik sistemleri ürün ve hizmetlerine yöneliyorlar. Ancak bu hizmet ve ürünleri satın almak isteyen tüketicilerin akıllarında, bu alanda çalışan firmalar hakkında bazı soru işaretleri var. Doğal olarak, can ve mal güvenlikleri için destek aldıkları şirketin beklentilerini eksiksiz bir şekilde anlamalarını bekliyorlar. Hizmet aldıkları bütün bir süreç içinde, kendileriyle sağlıklı bir şekilde iletişim kurulmasını talep ediyorlar.
Güvenlik Sistemleri Alanında Sürekli Gelişim
Müşterilerimizin maddi ve manevi değerlerini bize teslim etmeleri ne anlama geliyor çok iyi biliyoruz. Bu yüzden tüm ihtiyaçlarını anlamak ve onlarla sağlıklı bir iletişim kurmak için kendimizi sürekli olarak geliştirmeye odaklanıyoruz. Bu çalışmalarımızın müşterilerimiz tarafından fark ediliyor olması bizim için oldukça mutluluk verici.
Müşterilerimizin memnuniyet oranlarını, düzenli olarak yaptığımız memnuniyet araştırmalarıyla takip ediyoruz. Ev güvenlik sistemleri gibi hassas bir alanda çalışan bir marka olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesi kadar, bunların memnun edici bir şekilde sunulması da son derece önemli.
Müşteri memnuniyeti ile ilgili en son yaptığımız güvenlik sistemleri kullanıcı araştırması sonuçları, yüksek bir memnuniyet oranına sahip olduğumuzu gösterdi. Araştırmada, müşterilerimizin %97’sinin ürün ve hizmetlerimizden memnun olduğu ortaya çıktı. Markamızdan memnun olmayan müşteri oranının sadece %3 düzeyinde kalması, müşteri memnuniyeti alanında yaptığımız çalışmaların meyvelerini verdiğini görmemiz açısından bizi oldukça mutlu etti. %3’lük müşteri grubunun da markamızdan memnun olması için kendimizi geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.
Güvenlik Sistemleri ve Müşteri Memnuniyeti
MGS Güvenlik olarak, vermiş olduğumuz hizmetin her aşamasında yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışıyoruz. Yeni bir müşterimizle çalışmaya başlarken, müşterimizin ihtiyacı olan güvenlik ürünlerini belirliyoruz.
Yaptığımız işte “müşterinin halinden anlamak” oldukça önemli. Bu yüzden müşterilerimizin ev güvenlik sistemleri için ayırdıkları bütçeyi en iyi şekilde kullanabilmeleri amacıyla onlara sistem bileşenlerini kiralama ya da satın alma seçeneklerini sunuyoruz. Diğer bir yandan genel ev güvenlik sistemleri fiyat anlayışından farklı olarak dolar ya da avro ile değil, Türk Lirası ile ödeme yapılabilmesi, müşterilerimizin olası dalgalanmalardan korunmalarını sağlıyor. Son olarak da sözleşmelerimizin taahhütsüz olması, müşterilerimizi en çok koruyan etmenler arasında yer alıyor.
Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji
Müşterilerimize teknolojik bakımdan üstün özelliklere sahip ürünler sunuyoruz. Diğer bir yandan sahip oldukları ürünler hakkında herhangi bir problem yaşadıkları durumda, teknik servisimiz aracılığıyla mümkün olan en kısa sürede gerekli müdahaleleri yaparak sorunu ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimize sağladığımız cihazların periyodik bakımlarını da bu işin bir külfet haline gelmesinin önüne geçerek kısa sürede yapıyoruz.
Merkezi Gözlem İstasyonu ve teknik servisimiz her zaman müşterilerimizin yanında. Merkezi Gözlem İstasyonu, herhangi bir güvenlik sorunu yaşandığında saniyeler içinde mal ve can güvenliğini koruma altına alıyor. Teknik servisimiz sayesinde de kullanmakta olduğumuz güvenlik donanımlarının her zaman tam kapasiteyle çalışmasını sağlıyoruz.
Müşterilerimizin sunduğumuz hizmetleri %97 oranında olumlu şekilde değerlendirmesi bir tesadüf değil. 1988’den bu yana biriktirdiğimiz tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini merkeze alan çalışma prensibimiz sayesinde sektörde fark yaratıyoruz.