Neden ev, neden işyeri? | MGS

Neden Ev, Neden İşyeri?

Neden Ev, Neden İşyeri?
Bir Alarm Sistemi İle Güvenlik Ve Rahatlık Duygusu Kazanmak
Salgınla birlikte değişen hayat düzeninden daha önce sıkça bahsetmiştik. Dünyada 2019 yılı sonlarında, ülkemizde 2020 yılı Mart ayında başlayan Covid 19 salgını nedeniyle özellikle büyük şehirlerde yaşayan çok sayıda kişi daha huzurlu bir ortamda bulunmak amacıyla tatil bölgelerindeki ikinci evlerinde yaşam sürdürmeyi tercih ettiler. Aynı nedenle uzaktan çalışma sistemine geçildi ve önemli ölçüde iş yerleri de uzun sürelerle kapalı kaldı. İçinden geçmekte olduğumuz bu varyant döneminde ise herbirimiz geleceği tahmin edemediğimiz bir süreci yaşamaya başladık. Pandemi belirsizliği, aileleri, işletmeleri evlerinde ve iş yerlerinde güvenlik ve koruma aramaya yöneltti. Yaşanan bu süreç çeşitli güvenlik bağlantılı kullanım durumları ve ürünlerine de ilgiyi artırdı. 
Kimsenin hazırlıklı olmadığı gelecekteki felaketler için daha iyi hazırlanmış olmak, evlerimizde ve çevremizde önemsediğimiz şeyleri daha fazla korumamız gerektiği gerçeği ile yüzleştirdi hepimizi... 
Sevdiklerimizi, mülkümüzü, işyerlerimizi korumak ve güvende tutmak için 7/24 hizmet alabildiğimiz güvenlik sistemleriyle ilgili farkındalıklarımız arttı.
Neden Ev Güvenlik Sistemleri
İnsanların evde izlenen güvenlik sistemini seçmesinin başlıca nedeni hırsızlıktır. 
Ev güvenlik sistemlerinin varlığı suçun azaltılmasına yardımcı olabilir. Ve bölgedeki birkaç evde belirgin güvenlik bulunduğunda, yaşadığımız alanlar mahalleler daha güvenli hale gelir. 
Hırsızlıkların yüzde 70'e kadarı, bir kapıyı açmaya zorlamak veya bir pencereyi kırmak suretiyle gerçekleşir. Ayrıca çoğu hırsız bir kamera veya sensör gördüklerinde duracaktır. Bu, bir hırsızlığı başlamadan durdurabilir. 
Bir ev güvenlik sistemi uygun maliyetli, kurulumu kolay ve çok işlevsel olabilir. 
Satın alacağınız MGS Craft Ev Alarm Sistemiyle 7/24 Gözlem özelliği sayesinde her zaman evinizin etrafında gezinen, her şeyi gören bir gözünüz, her şeyi duyan bir kulağınız olacak. 
MGS’nin Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunabilme özelliği nedeniyle hem ikinci evinizi hem şehirdeki evinizin güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Neden İş Yeri Güvenlik Sistemleri
Pandemi sürecinde geçici olarak kapanmak zorunda kalan işletmeler fırsatçı hırsızlar için kolay bir hedef haline geldi. 
COVID-19 salgını nedeniyle, işletmelerin çoğu artık evden çalışıyor. Teknoloji, uzaktan çalışmayı ve problem çözmeyi sağlarken, hala endişelenecek fiziksel durumlar mevcut.
İşyeriniz güvenli ve emniyette mi? Hırsızların veya vandalizmin hedefi olabilir mi? iş yerinize bir güvenlik sistemi eklemek, olası davetsiz misafirlere, doğal afetler gibi istenmeyen-beklenmeyen durumlara karşı size ekstra bir savunma katmanı sağlar.  
İnternete bağlı modern kablosuz güvenlik sistemleri ile dünyanın her yerinden kontrol edilebilen MGS Craft İş Yeri Alarm Sistemleri, Craft Kablosuz Su Baskını dedektörü gibi hizmetlerimizle iş yerinizin korunduğunu bilerek iç rahatlığı elde edebilirsiniz. 
Bir alarm sistemi ile kazandığınız güvenlik ve rahatlık duygusu belki de hepsinden en büyük faydadır. Güvende olmanın yanı sıra, güvende hissetmek daha üretken, sağlıklı ve odaklanmış bir insan olmanıza yardımcı olacaktır.
whatsapp