30 Yılı Aşkındır Önceliğimiz Sizin Güvenliğiniz | MGS

30 Yılı Aşkındır Önceliğimiz Sizin Güvenliğiniz

Online İşlemler
30 Yılı Aşkındır Önceliğimiz Sizin Güvenliğiniz
30 Yılı Aşkındır Önceliğimiz Sizin Güvenliğiniz
1988 yılından bu yana sizi ve sizin için değerli olanları korumak adına güvenlik çözümleri tasarlamak ve üretmek bizim birinci önceliğimizdir. Güvenlik teknolojisi alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, kendi teknolojilerimizi sizin için geliştiriyor, güvenlik ihtiyaçlarınızı üst düzey ürünlerimizle karşılıyoruz. Güvenlik alanında yıllar içinde oluşan bilgi ve birikimimizi büyüyen ekibimizle beraber hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizle paylaşıyor, ev ve işyerlerinizi hırsızlık, yangın, su baskını gibi yıkıcı etkilere sahip tehditlere karşı dünya standartlarında hizmet vererek sizi koruyoruz. 
Türkiye’nin önde gelen firmalarına ve bireysel müşterilerimize teknolojinin en son olanaklarını kullanarak sunduğumuz ürünlerle hızlı çözümler üreterek hizmet veriyoruz. Kurumların büyüklükleri ve güvenlik ihtiyaçları doğrultusunda alarm çözümleri ve kamera sistemleri üretiyoruz. En son teknolojinin kullanıldığı alarm sistemlerimizin takibini Türkiye’nin bu alanda en tecrübeli merkezi olan Merkezi Gözlem İstasyonu üzerinden izliyoruz. Kullandığımız modern kablosuz iletişim ağları sayesinde iletişimin kesilmesini engelliyoruz.  
Tüm müşterilerimize gerçekleştirdiğimiz araştırmalar sonucunda güvenilir, kaliteli, modern ve yenilikçi ürünler sunmayı birinci günümüzden beri taahhüt ediyoruz.
MGS Craft Aboneliğinde %40 İlkbahar İndirimi
Güvenlik konularının gündemimizden düşmediği ve gittikçe daha da önem taşıdığı bir dönemde yaşıyoruz. Daha zorlu ekonomik koşullarla mücadele ediyor ve yapılan araştırmalara göre suç oranlarının hızla arttığını görüyoruz. Aslında dünyanın son yıllarda nasıl değiştiğini görmek için haberleri izlemek de yeterli. İçinde bulunduğumuz pandemi belirsizliğinin durumu da cabası… 
Tüm bu gelişmeler çerçevesinde güvende kalmanız, huzurlu olmanız, baharı içiniz rahat kucaklamanız adına, MGS Craft Alarm sistemleri aboneliğinde %40 indirim kampanyasına dikkatinizi çekmek isteriz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi korumanız adına; Pır dedektörü, manyetik kontak, kumanda, kontrol paneli, tuş takımı, harici siren ve aküden oluşan, taahhütsüz ve 1 yıl boyunca sabit fiyat garantisi ile sunduğumuz MGS Craft abonelik paketi ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.