Xeoma’nın Güçlü Olanakları Heyecan Veriyor! | MGS

Xeoma’nın Güçlü Olanakları Heyecan Veriyor!

Xeoma’nın Güçlü Olanakları Heyecan Veriyor!
Tam olarak ihtiyacınız olan sistemi basit ve hızlı bir şekilde yapılandırmak adına hazırlanan bu video gözetim sistemi, kullanıcılar için çok önemli ve özellikli bir yazılımdır. Birkaç dakika içerisinde size özel eksiksiz bir güvenlik ağı yapılandırmanıza yardımcı olacak bu güvenlik programı hemen hemen her modele uyumlu olduğundan, farklı modülleri veya kameraları sisteminize ekleyip onlara görev atayabilirsiniz.

Xeoma basit bir arayüze, esnek ayarlara, kaliteli hizmete ve profesyonel işlevlere sahip bir video gözetim yazılımıdır; plakaların, yüzlerin, duyguların, cinsiyetin, yaşın tanınması, nesnelerin ve ses türlerinin tanınması, terk edilmiş veya kayıp eşyaların tespiti, tıbbi maskelerin veya güvenlik ekipmanlarının yokluğu veya varlığı, kamera kurcalama ve diğer sistem sağlığı sorunları, kalabalıklar, renk, dolaşma yoğunlukları, hat geçişleri, ziyaretçi ve yolcu sayımı, ekran görüntüsü, ısı haritası, kat planları, erişim sistemlerinin organizasyonu, yazar kasalarla entegrasyon, akıllı ev sistemleri, ücretsiz yeniden markalama, kendi bulut hizmetinin organizasyonu, sınırsız sayıda sunucu ve daha fazlası için programlanabilen bir yapay zeka barındırır.

Her boyuttaki sistem için güçlü ve etkili bir çözümdür. Xeoma video gözetim yazılımının profesyonel işlevleri ve avantajlı koşulları son derece geniştir ve hareket algılamadan POS entegrasyonuna ve hatta duman dedektörüne kadar uzanır.

  • Xeoma, temel sürümünde mevcut olan en fazla sayıda modüle ve en sıra dışı video gözetim amaçlarını bile gerçekleştirmek üzere tasarlanmış esnek modül ayarlarına sahiptir. Yazılım, kameralarınızdan herhangi birini bir hareket dedektörüne dönüştürmenize yardımcı olur, böylece her kameradan iletilen görüntüleri monitörünüzde aynı anda görebilirsiniz. Ayrıca Xeoma’nın kurulu olduğu başka bir bilgisayarı kullanarak kayıtlarınıza uzaktan erişebilir.
  • Xeoma, desteklenen en fazla sayıda işletim sistemine sahiptir: XP'den 10'a kadar tüm Windows programlarında çalışan çapraz platform yazılımı; Linux'ların çoğunda; Mac OS, Android, iOS (yalnızca önizleme), ARM (mikro bilgisayarlar).
  • Xeoma, desteklenen en fazla sayıda kamera markasına sahiptir (430'dan fazla marka).
  • Xeoma, h.264, h.265, mjpeg, jpeg, mpeg2, mpeg4, rtsp, wifi, Fisheye (ve düzeltme), PTZ (ve nesne izleme), USB dahil olmak üzere en fazla sayıda desteklenen görsel formatına ve kamera türüne sahiptir.
  • Xeoma, bir sunucuya bağlanabilecek en fazla sayıda kameraya (1000'den fazla) ve çoklu sunucu bağlantısına sahiptir.
  • Xeoma, en hızlı yanıt veren teknik desteğe sahiptir ve tercihinize göre bağımsız veya bulut video gözetimi vardır. Kendi bulut video gözetim sisteminizi oluşturmak ve yönetmek veya XEOMA’nın kendi bulutunu kullanmak çok pratik ve kolaydır.
  • Xeoma, program için en esnek yeniden markalandırmaya sahiptir; sadece adı ve şirket bilgilerini değil, aynı zamanda programın ara yüzünü de değiştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmeye ve düzenlenmeye açık bir yapay zeka yazılımıdır.

Bu özelliklerden maksimum verim alabileceğiniz yazılım sistemini tercih etmeniz için işte birkaç örnek sebep:
Video Güvenliği ve Erişim Kontrolü
Sesli video kaydedebilir, izinsiz girişleri tespit edebilir, anlık bilgirimleri alabilir, otomatik alarmları izleyebilir, yüz tanıma tabanlı erişime sahip olur, plaka tanıma tabanlı kapı açabilir özelliklere sahiptir.
Kar Artırmak
Kayıpların azaltılması ve iş optimizasyonu adına; ATM gömülü kameraların kullanılabilmesini, üretim hatlarında ürün kusurlarının tespiti, konveyör çalışanlarının üretkenlik tahmini, mağazalarda kuyruk tespiti, dolandırıcılığa karşı yazar kasa takibi, ziyaretçi sayacı ve duygu tanıyıcı, promosyon monitörlerinin çalışabilirliği takibi, kendi bulut hizmetinizin oluşturulmasını sağlar.
İş Otomasyonu
Denetimsiz iş süreçlerini ortaya çıkarmak adına; mağazalar için fiyat etiketlerini tanıma, balık çiftliklerinde yırtıcı kuşları korkutma, havaalanları için drone tespiti, tıbbi maske takan veya takmayan kişilerin tespiti, spor yayınları sırasında otomatik top takibi ve bu tarz aklınıza gelebilecek ihtimalleri kontrol edebilirsiniz.
Güvenlik ve Kamu
Şehir ve trafik gözetimi adına; hız sınırı ihlal edenlere oto para cezaları, vücuda takılan kameralar ve mobil gözetlemenin zorlukları, şehir kameralarıyla kayıp kişi veya araçların aranması, toplu taşımadaki kalabalık yoğunluğu, suçların proaktif olarak önlenmesi ve bunlara tepki verilmesi (vatandaşların duygularına ve şehir seslerine dayalı olarak), politikacıların konuşmalarına etiketler atama ve daha fazlası…
Akıllı Evler
Otomatik rahatlık ve güvenlik adına; yüz veya araç tanındığında kapı veya kapının açılması, ev sahibi vardığında (veya başka bir olayda) ev aletlerinin (temizleyici, ocak, termostat) başlatılması, maskeli yüz veya kayıtsız araç görüldüğünde otomatik alarm veya acil durum polisi araması, izinsiz girişi veya şüpheli seslerin tespiti ve yine sizin ihtiyacınız olan eklemeleri yapabileceğiniz opsiyonları destekler.
Müşteriye Özel Yazılımlar
Yapay zeka ve/veya ses/video analitiği içeren bir işe ihtiyacınız varsa burada da çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz! Ayrıca, iş hedeflerinize ulaşmak için kişiselleştirilmiş ücretli geliştirme yapıyoruz. Ve bulut video gözetimine gömülü erişim için, kamera donanım yazılımı, yeni cihazlar ve ekipmanlarla entegrasyon dahil olmak üzere daha başka özellikler.

Xeoma, gözetimi benzersiz ve eğlenceli bir program haline getiren çok sezgisel, kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Güvenlik sisteminizi geliştirmek ve özelleştirmek istiyorsanız, Xeoma’yı kullanmak size zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi ve detay öğrenmek isterseniz MGS uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.
whatsapp