Yeni Normal ve Teknolojinin Dönüşümü

Online İşlemler
Yeni Normal ve Teknolojinin Dönüşümü
Yeni Normal ve Teknolojinin Dönüşümü
Covid-19 krizi, yalnızca birkaç ay içerisinde tüm sektörlerdeki ve şirketlerdeki çalışma şekillerinde normalde yıllar alacak bir geçiş sürecini hızlandırdı ve beraberinde teknoloji tarafında yapılması gereken birçok değişikliği zorunlu olarak getirdi. Pandemiyle beraber teknoloji hayatlarımızdaki hakimiyetini hızlandırdı ve bizleri tüm avantajları ve dezavantajlarıyla daha dijital düşünen insanlar haline dönüştürdü. Dijital dünyada oldukça sıkıştırılmış bir zaman içinde gerçekleşen bu hızlı dönüşümle beraber teknolojik gelişmelere ayak uyduruldu; hem organizasyonel hem de endüstriyel düzeyde bu dönüşüm önemli bir öncelik haline geldi. Pandeminin başlamasından bu yana uzun, üzücü ve sancılı bir dönem yaşandı, ancak gelişen teknolojilerle bu salgının neden olduğu, insanları zor durumda bırakan bazı durumlara karşı önlemler alınmaya başlanıyor. Pandemiden sonraki hayat ise belki de birçok yönden bildiğimiz dünyanın hızlandırılmış bir versiyonu olacak ve bu durum yine teknolojiye yansımaya devam edecek. Benimsenmesi yıllar alacak birçok teknolojiye uyum sağlanmasını ve uygulanmasını da hızlandıracak.
İş Hayatının Pandemi sonrası Dönüşümü
Çalışma hayatı da bir daha asla eskisi gibi olmayabilir. Salgın, günlük işe gidip gelmemizden, ofis seyahatlerimize, çalışma ortamımıza, meslektaşlarımızla olan iletişimimize kadar profesyonel hayatımızın her yönünü temelden değiştirdi. Doğal olarak işler her zamanki gibi yürümüyor. İşverenlerin büyük bir kısmı uzaktan çalışmaya alışmaya zorlanırken, bazıları çalışanların moralini korumanın bir zorluk olduğunu ve bazıları ise şirket kültürü ile ilgili zorluklarla karşı karşıya olduklarını söylüyorlar.  Son zamanlarda birçok işveren, çalışanların günlerine belirli bir saatte başlaması ve bitirmesi konusunda rahat kurallar koydu. Yeni normal aynı zamanda çalışanlara güven duymak ve saygı göstermekle ilgili olacak, ekonomi sonunda yeniden açıldığında bile çalışanların üretkenliklerini kanıtlamalarına olanak sağladığından, evden çalışmanın devam edeceği öngörülmektedir.
Yeni Normalde MGS Craft Teknolojisi
Dijital teknolojinin evrimi, profesyonel çalışma hayatından ev ortamına neredeyse hayatın her yönü ile değişti.MGS Craft güvenlik ve teknoloji sistemleri olarak, dünyada hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, hem özel hem kamu sektörüne son teknoloji güvenlik sistemleri ile üst düzey hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Güvenlik sistemleri, her zaman bir panele, arayüz veya tuş takımına, kapı ve pencereler için hareket algılama sensörlerine, su baskınları, gaz kaçakları gibi durumlara karşın özel akıllı dedektörlere ihtiyaç duyacaktır. MGS Craft olarak son teknoloji kablosuz alarm sistemlerimizle güvenliğinizi sağlıyoruz. Geniş kapsama alanına sahip olan alarm sistemlerimize telefonunuzla uzaktan ulaşabiliyor, mobil uygulamamızla alarm sistemlerini kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz, güvenlik sistemlerimiz evinizin veya ofisinizin yapısına göre genişletilebiliyor ve Wi-Fi üzerinden bağlantı sağlayabiliyorsunuz.  MGS Craft olarak son teknoloji ürünlerle ev ve iş yerinize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler tasarlamaya devam ediyoruz. Üzerinde çalıştığımız 4G teknolojisini de kullanmaya başlayarak; daha yüksek hızda, daha hızlı sinyal gönderimi ve yüksek çözünürlüklü görüntü özellikleriyle güvenlik sistemlerimizi buluşturup son teknoloji ile hizmet sunmaya devam edeceğiz.