Ev Güvenliği Hakkında Bilmediğiniz 9 Yararlı Bilgi

1. Alarm sistemi aslında düşündüğünüz gibi pahalı değil.

Alarm sisteminin aylık kiralık olarak temin edebilirsiniz. Bu şekilde hem tek seferde yüklü ücret ödemek zorunda kalmazsınız hem de sisteminiz kiralık olduğu için bakım ve servis masrafları ödemezsiniz. Ayrıca yeni bir sisteme geçmek istediğinizde ek bir maliyet olmadan güncel teknolojiyi sabit fiyata kullanma şansına sahip olursunuz.

2. Kendini alarm sistemi satıyor olarak tanıtan herkese güvenmeyin.

Kredi kartı ve diğer kişisel bilgilerinizin kötü amaçla kullanılabileceğini unutmayın. Ayrıca kendini alarm sistemi satıyor olarak tanıtıp evinize girmeyi deneyecek insanlara karşı tetikte olun. MGS; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi SertifikasıBilgi Güvenliği Politikası , 30 yıllık tecrübesiyle sizi ve bilgilerinizi korur.

3. Ev Güvenlik Sistemi sigorta masraflarınızı düşürerek bütçenize yardımcı olur.

Yüksek sigorta masraflarınızı alarm sistemi temin ederek hem düşürebilir, hem de alarm sisteminin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

4. Evinizi akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Akıllı ev güvenlik sistemleri sayesinde akıllı telefonunuzdan evinizin ışıklarını, perdelerini, prizlerini ve bu sayede tüm elektrikli aletleri kontrol edebilirsiniz. 

5. Alarm sistemi sadece evinizi değil sizi de korur.

Alarm sistemi sayesinde yangın, gaz kaçağı gibi kazalardan korunabilirsiniz. Ayrıca yaşlılarımız için özel olarak geliştirilmiş sistemler düşme, bayılma gibi durumlarda en kısa sürede haberdar olabilirsiniz.

6. Evinizin değerini arttırır.

Ev seçimi yapacak kişiler için güvenlik sisteminin bulunuyor olması daima bir artı puan.

7. Çocuklarınızı her nerede olursanız olun uzaktan izleyebilirsiniz.

İşte, arabada, dışarıda her nerede olursanız olun, çocuklarınızı evde yalnız kaldıklarında ya da bakıcınız varsa anında izleyebilirsiniz; güvende olduklarından emin olabilirsiniz.

8. Alarm sistemleri sadece hırsızları evinizden uzak tutmaz.

Alarm sistemi denince ilk akla gelen hırsızlardan korunmak olmasına rağmen alarm sisteminin yangın, gaz kaçağı algılama, su baskını algılama gibi ek görevleri bulunur. Tüm bunların yanında iş yerinizin hangi saatlerde kim tarafından açılıp kapandığını da alarm sistemi sayesinde tespit edebilirsiniz.

9. Kullanılan modern sistemler evcil dostlarınızdan etkilenmez.

Eski kullanılan dedektörler evcil hayvanlardan etkilenebiliyordu. Fakat yeni teknolojiler sayesinde artık evinizde bulunan kedi köpek gibi evcil dostlarınız varken de güvelik sistemimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.