Akıllı Alarm Sistemleri - Akıllı Ev Güvenlik Sistemleri | MGS

Akıllı Ev Alarm Sistemleri

Evinizi Korumanın En Akıllı Yolu

Size sunduğumuz ileri teknoloji akıllı alarm sistemleri ile evinizi hırsızlık, yangın, su baskını ve doğal gaz kaçağı gibi tehlikelere karşı koruyun.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Akıllı Alarm Sistemi Ürünlerimiz

Evinizin güvenlik ihtiyaçları doğrultusunda size özel akıllı alarm sistemleri tasarlıyoruz.

Neden Bir Akıllı Ev Alarm Sistemi Sahibi Olmalısınız?
İnternete bağlanabilen akıllı ev aletlerinden oluşan IoT ürünleri giderek daha fazla hayatımıza giriyor. Akıllı ev alarm sistemi ile evinizdeki tüm IoT cihazları tek bir merkezden kontrol etmeniz mümkün. Bunun yanı sıra IoT özelliğine sahip yangın alarmı; kapı ve pencere sensörleri, su baskını alarmı ve doğal gaz kaçağı alarmı gibi cihazları da sisteme entegre ederek, evinizi çok daha akıllı ve güvenli bir hale getirebilirsiniz.
MGS Akıllı Ev Alarm Sistemleri’nin Genel Özellikleri
ZeroWire Akıllı Ev Alarm Sistemi, genel ev alarm sistemlerinden çok daha fazlasını sunuyor. Evinizdeki cihazların tüm kontrolü tek bir merkezde toplanıyor ve uzaktan yönetilebiliyor. Z-Wave protokolüyle çalışan güvenlik kamerası, ampul, elektrik prizi ve termostat gibi birçok cihaz tek bir arabirimden kontrol ediliyor. Artık, akıllı ev alarm sistemi sayesinde evinize gelmeden ışıklarınızı yakabilir, ısıtıcılarınızı ya da suyla çalışan makinelerinizi çalıştırabilirsiniz. Farklı bileşenler kullanılarak sistemi size özel hale getirebilir, genişletebilirsiniz. Alarm sistemi ayrıca hareket, kontak, duman ve yangın gibi dedektörlerle de özelleştirilebiliyor. Kamera ve kapı kilidi sistemleri de ZeroWire’a entegre bir şekilde çalışabiliyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp