Ev Alarm Sistemleri

EV ALARM
SİSTEMLERİ

Taahhüt ve Söküm Ücreti Yok

MGS’de ev alarm sistemi sahibi olmak kadar, sistemden vazgeçmek de çok kolay. Eviniz için en uygun alarm sistemine herhangi bir keşif ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Sistemden dilediğiniz zaman herhangi bir ücret ödemeden çıkabilirsiniz.

Bankaların Tercih Ettiği Güvenlik Sistemi Arkanızda

MGS olarak yıllardır üst düzey güvenlik ihtiyacı olan şirketlere güvenlik çözümleri sağlıyoruz. Bu bilgi birikimi ve tecrübemizi evinizi korumak için sizinle paylaşıyoruz. MGS ev alarm sistemi ile bir alarm sisteminden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Ev Alarmı Sisteminiz İçin Ürünlerimiz

Her evin farklı güvenlik ihtiyaçları var. Bu sebeple sizin için en uygun ev alarm sistemi tasarımını birlikte yapıyor, güvenlik ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunuyoruz.

Neden Bir Ev Alarm Sistemine Sahip Olmalısınız?
İçinde olduğunuzda da ondan uzaklaştığınızda da evinizin güvende olmasını istersiniz. Mal ve can güvenliğinizin korunması bir konfor alanı yaratır. Ev alarm sistemleri size bu konforu sunmak için tasarlanıyor. Sistem, dünyanın neresinde olursanız olun evinizden haberdar olmanızı sağlıyor. Olumsuz herhangi bir gelişmenin anında fark edileceğini ve hızla müdahale edileceğini bilmek, kendinizi 7/24 güvende hissettiriyor. Ev alarm sistemleri istenmeyen kişilerin girişini engelliyor ve evcil hayvanlarınız dahil her şeyi koruyor.
MGS Ev Alarm Sistemleri’nin Genel Özellikleri
Craft 4G Ev Alarm Sistemi hızlı veri ağı ve yüksek bant genişliği ile en yeni teknolojileri sunmaktadır. Estetik tasarımıyla ayrıca evlere modern bir hava katar. Tamamen Türkçe olan arabirimi sayesinde kolaylıkla kullanılır ve sesli yönlendirmelerini Türkçe yapar. Gözlem istasyonu haberleşmesi dahil sistem tamamen kablosuzdur. İletişim Wi-Fi ve 4G üzerinden sağlanır. Craft uygulaması sayesinde akıllı cihazlar üzerinden sistemin yönetimi ve kontrolü, bulunulan tüm noktalarda 24 saat boyunca yapılır. Craft Ev Alarm Sistemi kablosuz olması, dolayısıyla kablo kirliliği yaratmaması sebebiyle de tercih edilir. Montaj ve söküm işlemleri için kablo kanalları açmaya, duvarları delmeye gerek kalmaz. Sistem, ücretsiz keşfin ardından kullanıcılarıyla birlikte tasarlanır. Sistemin ana kontrol paneli ve bileşenlerinin modern tasarımı ve dokunmatik tuş takımı evinize şıklık katar. Craft Ev Alarm Sistemi’ne sahip olmak için herhangi bir taahhüt gerekmez.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp