Online İşlemler

EV ALARM
SİSTEMLERİ

Taahhüt ve Söküm Ücreti Yok

MGS’de ev alarm sistemi sahibi olmak kadar, sistemden vazgeçmek de çok kolay. Eviniz için en uygun alarm sistemine herhangi bir keşif ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Sistemden dilediğiniz zaman herhangi bir ücret ödemeden çıkabilirsiniz.

Bankaların Tercih Ettiği Güvenlik Sistemi Arkanızda

MGS olarak yıllardır üst düzey güvenlik ihtiyacı olan şirketlere güvenlik çözümleri sağlıyoruz. Bu bilgi birikimi ve tecrübemizi evinizi korumak için sizinle paylaşıyoruz. MGS ev alarm sistemi ile bir alarm sisteminden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Ev Alarmı Sisteminiz İçin Ürünlerimiz

Her evin farklı güvenlik ihtiyaçları var. Bu sebeple sizin için en uygun ev alarm sistemi tasarımını birlikte yapıyor, güvenlik ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunuyoruz.

Neden Bir Ev Alarm Sistemine Sahip Olmalısınız?
İçinde olduğunuzda da ondan uzaklaştığınızda da evinizin güvende olmasını istersiniz. Mal ve can güvenliğinizin korunması bir konfor alanı yaratır. Ev alarm sistemleri size bu konforu sunmak için tasarlanıyor. Sistem, dünyanın neresinde olursanız olun evinizden haberdar olmanızı sağlıyor. Olumsuz herhangi bir gelişmenin anında fark edileceğini ve hızla müdahale edileceğini bilmek, kendinizi 7/24 güvende hissettiriyor. Ev alarm sistemleri istenmeyen kişilerin girişini engelliyor ve evcil hayvanlarınız dahil her şeyi koruyor.
MGS Ev Alarm Sistemleri’nin Genel Özellikleri
MGS Ev Alarm Sistemleri dahilinde iki ürün yer alıyor. Bunlar Neutron Ev Alarm Sistemi ve Texecom Elite 64-W. Neutron, akıllı telefonlarla 24 saat izlenebilen, sevimli dostlarımızı da koruyan, elektrik kesintilerinden 9 saat boyunca etkilenmeyen kablosuz bir ev alarm sistemi. Texecom ise benzer özelliklere sahip olmasının yanı sıra geniş alanlar ve kalın duvarlar için ideal bir ev alarm sistemi. Ayrıca geniş kapsama alanı ve genişletilebilir yapısıyla da dikkat çekiyor. Zamanla oluşacak ihtiyaçlara göre, alarm sistemi kapsamına yeni güvenlik ekipmanları dahil edilebiliyor. Sizin için doğru alarm sisteminin hangisi olduğunu, ürünlerimizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Genel Müdürlük Adres: Büyükdere Cad. Naci Kasım Sok. 
H. Özer İş Merkezi Kat 4 Mecidiyeköy 34381 / İstanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.