Hikvision Ev Alarm Sistemi | MGS

Hikvision Ev Alarm Sistemi | MGS

Hikvision Ev Alarm Sistemi
Evinizin güvenliği için son teknoloji akıllı alarm sistemi.
AX PRO Sistemi, inovasyonun, kullanımı daha basit hale gelirken daha fazlasını yapabilen ürünlerle sonuçlandığının mükemmel bir örneğidir. Güçlü ve güvenilir güvenliği yarının en iyi teknolojisinin sadeliği ile geçmişin sistemlerini bir araya getiren yeni nesil bir tasarımdır.
 AX PRO, tamamen kablosuz yapısı, birinci sınıf ürün yelpazesi ve hem teknik servis ağı hem de son kullanıcılar için kullanım kolaylığı ile göz doldurmaktadır. İster bir işletme sahibinin mülkü isterse bir ev sahibinin sevdikleri için olsun, basit kurulum, güçlü koruma ile korumak istediğiniz maddi manevi tüm varlıklarınız için yeni nesil bir alarm sistemidir.
AX PRO sistemi, tüm sistem için bir merkez görevi gören bir kontrol paneli ile başlar. Ardından, geniş bir yelpazede sirenler, tekrarlayıcılar, röleler ve daha fazlasını içeren çok yönlü dedektörlerin yanı sıra iç ve dış mekan dedektörleri, çok sayıda senaryoda ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmıştır. Hem teknolojide hem de tasarımda devrim yaratan, tüm serideki ürünler gerektiğinde eklenebilir ve diğer Hikvision cihazlarıyla esnek bir şekilde bağlanabilir. Her birinin kurulumu kolaydır ve olağanüstü performans vaat eder. AX PRO Sistemi kurulumu, kullanımı ve bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Bileşenlerin uzatılmış ve daha uzun pil ömrü, hem teknik servis ağı hem de son kullanıcılar için en iyi deneyimi sunar.
Hik-Connect ve Hik-ProConnect Uygulamaları aracılığıyla; kullanışlı, kullanıcı dostu bir ara yüz ve bir alarm durumu meydana geldiğinde bildirim alma seçeneği ile verimli bir ücretsiz uygulamaya sahiptir.
Kablosuz zone sayısı: 96
İletişim Şekli: GPRS/Network
Kullanıcı sayısı: 46
Uzaktan kumanda sayısı: 42 (opsiyonel)
Olay hafızası: 5,000
PC bağlantısı: IE web arayüz, mobil app kontrol
Haberleşme formatı: SIA DC09(SIA level 2, Contact ID), ISUP, ISAPI (SDK)Hik-IP Receiver & Hik-IP Receiver Pro (Sur-Gard & Ademco 685)
Telefonla uzaktan kurma: Evet, Mobil App
İletim / alış frekansı: 868MHz
Bölgesel kilitleme: Evet
Kurma seçenekleri: STAY / AWAY / ARM / DISARM
Çalışma sıcaklığı: -10°C ~ +55°C
Bağıl nem oranı: %95
Mobil İzleme
Akıllı cihazlarda kullanılan Hikvision uygulaması sayesinde tüm bildirimler her yerden 24 saat boyunca alınabilir.
Kablosuz
Sistem tamamen kablosuzdur. Montaj ve söküm işlemleri için kablo kanalları açmaya, duvarları delmeye gerek kalmaz.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Genel Müdürlük Adres: Büyükdere Cad. Naci Kasım Sok. 
H. Özer İş Merkezi Kat 4 Mecidiyeköy 34381 / İstanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp