Görüntülü Diyafon - Diyafon Sistemi | MGS

Görüntülü Diyafon Sistemleri

Kapınızda Kimin Olduğunu Görün

Size sunduğumuz görüntülü diyafon sistemleri sayesinde ev ya da apartmanınızın giriş güvenliğini bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Görüntülü Diyafon Sistemi Ürünlerimiz

Size sunduğumuz görüntülü diyafon sistemleri sayesinde yaşam alanlarınızı istenmeyen ziyaretçilerden koruyabilirsiniz.

Neden Bir Görüntülü Diafon Sistemi Sahibi Olmalısınız?
Görüntülü diafon, misafirlerinizin kimliğini tespit etmenizi, onları güvenle apartman ve dairenize kabul etmenizi sağlıyor. Kim olduğunu bilemediğiniz ya da sesinden tanıyamadığınız kimselerin apartmana girmesini önlüyor. Herhangi bir gerilim yaşamamak ve risk almamak için ev ya da apartman girişinizin güvenliğinde sadece ses iletebilen bir diyafon yerine, görüntülü diafon sistemini tercih edebilirsiniz. Görüntülü diyafon sistemi aynı zamanda apartman sakinlerinin anahtarsız kapı açmalarına da olanak tanıyor. Dahili hafızaya sahip olan panel, kişilerin görüntülerini kaydediyor ve bu sayede güvenlik en üst seviyeye çıkarılıyor.
MGS Görüntülü Diafon Sistemleri’nin Genel Özellikleri
MGS görüntülü diyafon ailesinde iki seçenek var. Bunlardan ilki PAXTON NET2 ENTRY, kurulumu ve kullanımı son derece kolay bir görüntülü diyafon. Sistem sadece üç bileşene sahip, bu sebeple kurulumu ve kullanımı son derece kolay. İkinci seçenek olan Commax Görüntülü Diafon ile apartman sakinleri dışarıdaki misafirlerini net bir şekilde görebiliyor ve apartmana girerken anahtar kullanma gereği duymuyorlar. Dokunmatik ekran panelleri ve metal kasasıyla Commax Görüntülü Diyafon, yıllar boyunca apartmanları güvenli bir yer haline getiriyor. Kişilerin görüntüleri kaydedilebiliyor, dolayısıyla bu seçenekte güvenlik üst seviyeye çıkarılıyor. Şıklık, her iki ürünün de ortak özelliği olarak göze çarpıyor. Sizin için doğru ev kamera sisteminin hangisi olduğunu, ürünlerimizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp