Ev Kamera Sistemleri - Ev Kamerası - Kamera Sistemleri | MGS

Ev Kamera Sistemleri

Bir Gözünüz Her Zaman Evinizde

Evinizin güvenliği için teknolojinin gücünü kullanın. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz MGS ev kamera sistemi ile evinizi ve sevdiklerinizi güven altına alın.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Ev Kamera Sistemi İçin Ürünlerimiz

Son teknoloji ürünlerle evinizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak sizin için ev kamera sistemleri tasarlıyoruz.

Neden Bir Ev Kamera Sistemine Sahip Olmalısınız?
Bazı özel durumlarda evinizin içini görmek ve her şeyin yolunda olduğunu bilmek istersiniz. Sevdiklerinizin güvende olduklarını, iyi bakıldıklarını, herhangi bir sorun yaşanmadığını bilmek hayat konforunuzu artırır. MGS Ev Kamera Sistemleri sayesinde bakıcılarınızın çocuklarınıza, hastalarınıza karşı özenini takip edebilir, anında iletişim kurma imkânını değerlendirebilirsiniz. Ev kamera sistemleri evinizin farklı noktalarını görüntüleyebilmeniz, hatta evinizdeki kişilerle sesli iletişim kurabilmeniz için tasarlandı. Yüksek görüntü kalitesine sahip ev kamera sistemleri, internet sayesinde hem kaydetme hem takip konusunda yüksek verimliliğe sahip. Sizin için doğru ev kamera sisteminin hangisi olduğunu, ürünlerimizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.
MGS Ev Kamera Sistemleri’nin Genel Özellikleri
MGS Ev Kamera Sistemleri kategorisinde iki adet ürünümüz bulunuyor. Bunlardan biri pratik ve taşınabilir bir güvenlik kamerası olan Ezviz C6TC. Bu ev kamera sisteminin kullanılması için fişe takılması yeterli, ardından mobil uygulama sayesinde evinizi 7/24 izleyebilirsiniz. Kamera, Full HD çözünürlükte kayıt yapıyor ve karanlıkta bile hiçbir detayı kaçırmıyor. İkinci ürünümüz olan Enc1033 Küp Kamera ile evinizin farklı noktaları uzaktan kolaylıkla görüntülenebiliyor. Çift yönlü ses özelliği, evdeki kişilerle görüntülü ve sesli iletişim kurmanızı sağlıyor. Yerleştirilmesi ve WiFi bağlantısının yapılmasının hemen ardan güvenlik kamerası aktif hale getirilebiliyor. Sizin için doğru ev kamera sisteminin hangisi olduğunu, ürünlerimizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp