Ev Tipi Su Baskını Alarm Sistemleri | MGS

Ev Tipi Su Baskını Alarm Sistemleri

Su Baskınlarından Erkenden Haberdar Olun

Evinizdeki tesisat borularının patlaması ya da suyla çalışan makinelerin arızalanması nedeniyle oluşabilecek su baskınlarının etkisini en aza indirin.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Su Baskını Alarm Sistemi Ürünlerimiz

Size sunduğumuz su baskını alarm cihazları ile evinizi su baskını tehlikesine karşı koruyoruz.

Neden Bir Su Baskını Dedektörü Sahibi Olmalısınız?
Evinizde su baskını olması için doğal bir felaket yaşanması gerekmez. Paslanmış eski bir su tesisatı borusu ya da su sızdıran bir çamaşır makinesi su baskınına neden olabilir. Su baskını nedeniyle evinizin zemini ve mobilyalarınız zarar görebilir. Eğer bir apartmanda yaşıyorsanız, böyle bir durumda alt komşunuzun da maddi zararını karşılamak zorunda kalabilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz potansiyel zararları göz önüne alabilir, düşük bir maliyetle evinizi su baskını riskinden koruyabilirsiniz.
MGS Su Baskını Dedektörü’nün Genel Özellikleri
Su baskını dedektörü, genellikle tesisat arızaları için tercih ediliyor ama suyla çalışan makinaların su sızdırmaları da risk kapsamına giriyor. Montajı oldukça kolay olan Craft Kablosuz Su Baskını Dedektörü, MGS’nin bu kategoride yer alan ürünü. Pil ömrü 3 yıl olan dedektörün su baskını tehlikesi algıladığında çıkardığı siren sesi son derece yüksek. 7/24 hizmet veren Merkezi Gözlem İstasyonu, su baskını tehlikesi algıladığı anda da yanınızda.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp