Ev Yangın Algılama - Ev Yangın Sistemleri - Yangın Sistemi | MGS

Yangın Algılama Sistemleri

Evinizi Yangın Tehlikesinin Yıkıcı Etkilerinden Koruyun

Evinizin güvenlik ihtiyaçlarına göre sizin için tasarladığımız yangın algılama sistemleri ile evinizi ve sevdiklerinizi yangın tehlikesinden uzak tutun.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Yangın Algılama Sistemi Ürünleri

Olası bir yangın tehlikesine karşı kısa sürede harekete geçebilmeniz için evinize özel yangın algılama sistemleri tasarlıyoruz.

Neden Bir Yangın Algılama Sistemi Sahibi Olmalısınız?
Yangın, çok sık karşılaşmadığımız bir tehlike, bu sebeple deneyimleme ihtimalimizin zayıf olduğunu düşünürüz. Ancak, yangın riski ne yazık ki her zaman her yerde var. İyi bir yangın algılama sistemi ile evinizi ve sevdiklerinizi yangın tehlikesine karşı koruyabilirsiniz. Evinizin kapalı alanlarında hafif bir dumanı bile anında algılayan, güçlü bir siren sesiyle sizi uyaran bir yangın alarm sistemi kendinizi daha da güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
MGS Yangın Algılama Sistemleri’nin Genel Özellikleri
Evinizi yangın tehlikesinden koruyan, estetik görünüme sahip bir yangın algılama sistemine sahip olmak isterseniz Craft Kablosuz Duman Dedektörü ilginizi çekebilir. Bu ev duman dedektörü, evinizde karşılaşabileceğiniz her türlü yangın tehlikesine karşı sizi güçlü bir şekilde uyarıyor. Tasarımıyla dikkat çekiyor, kurulum ve kullanım kolaylığı sebebiyle tercih ediliyor. Tehlike halinde Merkezi Gözlem İstasyonu, bilgilendirme ve gerekli yönlendirmeleri yapma konusunda size 7/24 destek veriyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp