Güvenlik Sistemleri

Güvenlik SistemleriGüvenlik Sistemleri ile Yaşam Alanlarınızı Koruyun!

 

Evlerden ofislere, depolardan fabrikalara, okullardan hastaneler gibi kamusal alanlara kadar her noktada kötü niyetli kişilerin müdahaleleri ile yaşam alanları güvenliksiz ortamlara dönüşebilir. Bunun yanı sıra bilinçli olarak yapılmayan bazı eylemler sonucunda ihmaller yaşanarak söz konusu alanların ortadan kalkmasına sebep olabilecek bazı durumlar ortaya çıkabilir. İşte tüm bu sorunlar karşısında etkili çözümler üretmek isteyen kişiler için bizler sahip olduğumuz deneyimle birlikte en teknolojik  güvenlik sistemleri ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Hızlı ve kesintisiz bir şekilde güvenlik sistemlerinden yararlanabileceğiniz tüm donanımları bünyemizde barındırarak ihtiyacınız olan sistemlerin talep ettiğiniz alanlara kurulmasını da mümkün hale getiriyoruz. Aralarında ev ve iş yerleri gibi bireysel müşterilerimizin yanı sıra banka, ATM, zincir mağazalar, limanlar, alışveriş merkezleri, plazalar gibi kurumsal müşterilerimizin de bulunduğu kitlemizi referans olarak alıp bizlere başvurabilirsiniz.


Güvenlik Sistemleri için Her Türlü Desteği Sizlere Sunuyoruz!

 

Güvenlik sistemleriyle yaşadığı ya da çalıştığı alanları donatan kişilerin karşılaştığı en büyük sorunlardan biri bu güvenlik sistemlerinin zaman içinde sorun çıkartan cihazlar haline gelmesidir. Çeşitli sebeplerle ortaya koyması gereken işlevi yerine getiremeyen sistemler söz konusu olduğunda kişilerin bundan sorumlu tutulacak birini bulamaması söz konusu alanların güvenliğini tehlikeye atarken aynı zamanda sistemin kurulumu için alınmış maliyetlerin karşılığının da tam olarak alınmamasına sebep oluyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde bizler MGS olarak güvenlik sistemleri konusunda sizlere sadece ürün satış desteği vermeyip buna ek olarak güvenlik sistemlerinden yararlanmayı ilk düşündüğünüz andan itibaren yardımcı olup satış sonrasında da desteklerimizi sunuyoruz. Projelendirme süreçlerinden başlayarak montajları gerçekleştirip sistemlerin periyodik bakımlarını aksatmadan sürdürüyoruz. Gerektiği durumlarda servis hizmetlerimizle sistemlere müdahale edip sistemlerin başarıyla çalışıp çalışmadığını da gözlem altına alabiliyoruz. Tüm bu aşamalarda ihtiyacınız olan tüm ürün ve hizmet satışlarında ve kiralama hizmetlerinde de sizlere yardımcı oluyoruz.

Güvenlik sistemlerimiz arasında genellikle ilk akla gelen alarma ve kamera sistemlerinin yanı sıra söz konusu bölgeleri her türlü tehlikeye karşı korumayı sağlayacak olan yangın algılama, gaz kaçağı algılama gibi sistemleri de sizlere sunabiliyoruz. Bunun yanı sıra küçük bebeği olan evlerde bebek izleme sistemleriyle de güvenli bir şekilde bebeğinizin sağlığını koruma altına alabiliyoruz. Aynı şekilde akıllı teknolojik sistemlerle her an kontrol edebileceğiniz güvenlik hizmetlerinden yararlanmanızı sağlarken kurumsal çapta banka, mağaza, tesis ve kampüs gibi alanların ihtiyacı olan her türlü güvenlik sistemini de sizlerin talepleri doğrultusunda sizlere ulaştırıyoruz.


Güvenlik Sistemleri Alanında MGS Ayrıcalıkları

 

Uzun yıllardan beri güvenlik sistemleri alanında hizmetlerini sunan bir firma olarak bu alanda sahip olduğumuz tecrübeyi, her geçen gün daha da yakından izlediğimiz güncel teknolojik gelişmelerle birlikte daha da artırıyoruz. Bu sayede teknolojiyle uyumlu, günün gereklerini içinde barındıran bir hizmetten yararlanmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Sistemlerimizin güvenilirliğini test etmenizi sağlayacak ve her an dilediğiniz yerlerin kontrolünü elinizin altında tutmaya yarayarak olan bir sistemi sizlere sunuyoruz. Bu sistem sayesinde akıllı telefonunuzu kullanarak çok kolay bir şekilde güvenlik sistemlerinin bulunduğu her alanda kameraları görüntüleyebilir ya da diğer sistemler için herhangi bir sorun yaşanıp yaşanmadığını tespit edebiliyorsunuz. Yine aynı şekilde izleme sistemleri ile görüntülemek istediğiniz alanların ne durumda olduğu hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Sektördeki 30 yıllık deneyimimizin nasıl sonuçları olacağı hakkında bilgi almak istediğinizde sizlere güvenlik sistemlerini kiralama fırsatı da sunuyoruz. Böylece çok daha uygun bütçelerle güvenlik sistemlerinin gerekli olduğu alanları güvence altına kolaylıkla alabiliyorsunuz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.