Hakkımızda

MGS Hakkımızda

1988’de kurulan Merkezi Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MGS), bireysel ve kurumsal alanlarda verdiği hizmetlerle müşterilerinin maddi ve manevi değerlerini korur, onlara sahip çıkar. MGS’nin müşterilerine daha hızlı ve kesintisiz hizmet vermek hedefiyle 1993 yılında hayata geçirdiği Merkezi Gözlem İstasyonu (MGİ), güvenlik sektöründe Türkiye'nin ilk alarm izleme merkezidir.

MGS müşteri yönetimi ve teknik servis organizasyonu, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik Bireysel ve Kurumsal olmak üzere iki prensip altında hizmet verir. Bireysel tarafta müşteri profilini ev ve iş yeri sahipleri oluşturur. Kurumsal tarafta ise; bankalar & ATM’ler, zincir mağazalar, ağır sanayi tesisleri, limanlar, enerji santralleri, okullar, marinalar, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, genel müdürlük binaları ve plazalar yer alır.

MGS kurulduğu günden bu yana projelendirme, montaj, periyodik bakım, servis müdahale ve gözlem, ürün/hizmet satışı ve kiralama aşamalarında verdiği hizmetleri başarıyla sürdürüyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.