Hakkımızda | MGS

Hakkımızda

Hakkımızda

1988 yılından bu yana sizin için değerli olan şeyleri korumak için güvenlik çözümleri üretiyoruz. Güvenlik teknolojisi alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kendi teknolojilerimizi geliştiriyor, güvenlik ihtiyaçlarınızı üst düzey ürünlerimizle karşılıyoruz. Güvenlik sistemlerine ait donanım teknolojileri her geçen gün gelişiyor. Tüm gelişmelere rağmen insan faktörünün her zaman önemli olacağının bilincindeyiz. Bu sebeple hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize dünya standartlarında hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Hem Evinizin Hem de İşyerinizin Güvenliği Bize Emanet
Güvenlik alanında yıllar içinde oluşan bilgi birikimimizi hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizle paylaşıyoruz. Ev ve işyerlerini hırsızlık, yangın ve su baskını gibi yıkıcı etkilere sahip tehditlere karşı koruyoruz.
Merkezi Gözlem İstasyonu ile 7/24 Takip
1993 yılında MGS bünyesinde açılan ve Türkiye’nin ilk özel haber alma merkezi olan Merkezi Gözlem İstasyonu ile abonemizin ev ve işyerlerini 7/24 gözlem altında tutuyoruz. Olası bir tehlike durumunda hızla müşterilerimizi bilgilendiriyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.
Türkiye’nin Önde Gelen Firmaları MGS Kalitesine Güveniyor
Endüstriyel standartlara sahip ürünlerimiz sebebiyle Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet veriyoruz. Bankacılık, perakende ve üretim gibi yüksek güvenlik ihtiyacı olan sektörler tarafından tercih ediliyoruz.
Referanslarımız
Morgan Stanley
CarrefourSA
Bloomberg
Domino's
GAP
J.P.MORGAN
Johnson & Johnson
MARKS & SPENCER
ARKAS
BANVIT
Boğaziçi Üniversitesi
decathlon
Enerjisa
Exeltis
Getir
Kipa
Koç
Kuryenet
bantaş
oerlikon
QNB Bank
remzi kitabevi
Santa Farma
şenpiliç
Tohum Otizm
teknosa
brinks
Visa
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii
Yapı Kredi Bankası
Netflix
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp