İnsan Kaynakları | MGS

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları
Daha Güvenli Yaşam Alanlarını Birlikte Yaratalım
1988 yılından bu yana hayatın geçtiği yaşam alanlarını daha güvenli hale getiriyoruz. Başarımızı bizimle birlikte çalışan yetenekli insanlara borçluyuz. Sizi de MGS ailesinde görmeyi isteriz.
Birlikte Büyümeye İnanıyoruz
MGS markasının şirketimizde çalışan insanlardan oluştuğunu biliyoruz. Bu yüzden bizimle birlikte çalışan insanlara yatırım yapmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın kişisel potansiyelini maksimum düzeyde kullanıp hem kendi kariyerleri hem de şirketimizin geleceği için doğru adımları atmalarını sağlıyoruz.
Fırsat Eşitliği Sunuyoruz
MGS’de işe alım ve istihdam süreçlerinde tek ölçü işe uygunluktur. Kişinin sosyal hayat içindeki konumuyla ilgilenmez, sadece kişinin talip olduğu iş için sahip olduğu potansiyele bakarız. MGS’de işe alımda ve kariyer basamaklarını tırmanmada tek baktığımız ölçü, kişinin kendisidir.
Dinamik Fakat Kurumsal Bir Yapıya Sahibiz
Şirketimizi küçük bir şirket gibi yönetir, müşterilerimize kurumsal düzeyde hizmetler sunarız.
Şirketimizi küçük bir şirket gibi yönetmemiz bize hareket özgürlüğü verir. Bu sayede iş akışlarımız yavaşlamaz ve personelimizden gelen yeni fikirler, kurum içi bürokraside kaybolmaz.
Ancak diğer bir yandan, iş hayatının büyük oyuncularıyla çalışma vizyonumuz sayesinde kurumsal bir düzeyde iş üretiriz. Personelimizin çalışma ve değerlendirilme süreçlerini belirli standartlar çerçevesinde düzenleriz.
MGS Ailesinin Bir Parçası Olun
MGS olarak bugüne kadar güvenlik sektörüne yüzlerce kalifiye personel yetiştirdik. Güvenlik sektöründe bir okul olarak kabul edilen MGS markasını, gelin birlikte büyütelim.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp