İş Yeri Alarm Sistemleri - İş Yeri Güvenlik Sistemleri | MGS

İş Yeri Alarm Sistemleri

Size Özel Tasarım

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, tam güvenlik sağlayacak alarm sistemlerini sizin için tasarlıyoruz.

Taahhüt ve Söküm Ücreti Yok

İşyerinizin güvenliğini artırmak istiyor ancak uzun vadeli bir taahhütten çekiniyorsanız MGS’yi tercih edebilirsiniz. Üstelik keşif ve söküm işlemleri de ücretsiz.

Fiyatlarımız Türk Lirası ile

Döviz kurlarındaki artışlardan etkilenmemeniz için fiyatlarımızı Türk Lirası ile veriyoruz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
İşyeri Alarm Sistemi Ürünlerimiz
Neden Bir İş Yeri Alarm Sistemine Sahip Olmalısınız?
İş yerinizin güvende olduğunu bilmek istersiniz. Olağanüstü bir durum tespit ettiği anda güçlü bir sesle uyaran iş yeri alarm sistemi, Merkezi Gözlem İstasyonu ile iletişime geçerek alanların güvenliğini sağlıyor. Eş zamanlı olarak durum bildirimleri cep telefonunuza da ulaştırılıyor. Sistem, dünyanın neresinde olursanız olun iş yerinizi izlemenize olanak tanıyor. İş yeri alarm sistemi uygulamamız aracılığıyla cep telefonunuzdan alanı görüntüleyebilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz. İşyerinize kısa sürede ulaşabilecek bir konumda olmadığınızda ya da kontrollerinizin ardından şüphe duyduğunuzda, çağrı merkezimizin güvenlik güçlerini olay yerine yönlendirmesini isteyebilirsiniz.
MGS İş Yeri Alarm Sistemlerinin Genel Özellikleri
MGS İş Yeri Alarm Sistemleri dahilinde, Craft İşyeri Alarm Sistemi adlı ürünümüz yer alıyor. Sistem, işyerinizin güvenlik ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Ücretsiz keşif için gelen ekiplerimizin rehberliğinde güvenlik sisteminizi siz de tasarlayabiliyorsunuz. Craft İşyeri Alarm Sistemi hem satın alınabiliyor hem de kiralanabiliyor. Sistemi satın almanız durumunda sadece aylık gözlem ücretini ve dilerseniz yıllık bakım ücretini ödemeniz bekleniyor. 24 saat izlenebilen, elektrik kesintilerinden 25 saat boyunca etkilenmeyen bu kablosuz iş yeri alarm sistemi, güvenlik beklentinizin tamamını karşılamak için tasarlandı.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp