İş Yeri Gaz Dedektörleri - Gaz Alarmı | MGS

İş Yeri Gaz Dedektörleri

Doğalgaz Kaçağı Tehlikesine Karşı İş Yerinizi Koruyun

Size sunmuş olduğumuz iş yeri doğalgaz alarm cihazı sayesinde, kazan dairesi ve mutfak gibi bölümleri güvenli alanlar haline getirerek yangın riskine karşı koruyun.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Gaz Alarm Cihazı Ürünlerimiz

Doğalgaz kullanılan alanları sızıntı nedeniyle oluşabilecek yangınlara karşı koruyacak doğalgaz alarm cihazı sistemleri sunuyoruz.

Neden Bir İş Yeri Doğalgaz Alarm Cihazı Sahibi Olmalısınız?
İşyerinizde kullandığınız doğalgaz, çalışma alanlarınız ve çalışanlarınız için potansiyel bir tehlike. Bakımı yapılmamış doğalgaz boruları ve doğalgazla çalışan cihazlar, işyerinizde yangına neden olabilir. Doğalgaz sisteminin periyodik bakımlarını yaptırarak ve bir gaz alarm cihazı sahibi olarak işyerinizi ciddi tehlikelerden koruyabilirsiniz.
MGS İş Yeri Doğalgaz Alarm Sistemleri’nin Genel Özellikleri
Standartlara uygun Craft Gaz Dedektörü, iş yerlerini doğalgazın neden olabileceği felaketlere karşı koruyor. Tek bir gaz dedektörü cihazı 50 m²’lik bir alanın doğalgaz seviyesini kontrol edebiliyor. Bulunduğu ortamdaki gaz seviyesinin tehlikeli düzeye ulaşması durumunda, 30 saniyeden kısa bir süre içinde ışıklı ve sesli tepki veriyor. Yaklaşık 5 yıl boyunca kullanılabilen cihaz, birkaç adımda kolay bir şekilde monte ediliyor. Gaz kaçağı tehlikesi algılayan Merkezi Gözlem İstasyonu anında bilgilendirme yapıyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp