Kartlı Geçiş Sistemi - Kartlı Geçiş Sistemleri | MGS

Kartlı Geçiş Sistemleri

İşyerinizde Tam Kontrol Sağlayın

İnsan trafiğinin yoğun olduğu bir iş yeri sahibiyseniz, etkili bir kartlı geçiş sistemi sayesinde bu trafiği kayıt altında tutarak iş yeri güvenliğinizi artırabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Kartlı Geçiş Sistemi Ürünlerimiz

İş yerinizin ihtiyaçları ve personel sayınıza göre özelleştirilmiş kartlı geçiş sistemleri sunuyoruz.

Neden Bir İş Yeri Kartlı Geçiş Sistemi Sahibi Olmalısınız?
Güvenli alanlar oluşturmak ve ziyaretçilerinizi kayıt altına almak için kartlı geçiş sistemi sahibi olmasınız. MGS olarak size sunduğumuz kartlı geçiş sistemleri sayesinde sadece yetkili personeliniz tarafından erişilebilecek güvenli alanlar oluşturabilir, personelinizin iş yerindeki trafiğini kontrol altına alabilirsiniz. Diğer bir yandan gün içinde işletmenize gelen ziyaretçilerin giriş kartlarıyla kimlik bilgilerini eşleştirerek, işletmenizdeki hareketleri kayıt altında tutabilirsiniz.
MGS İş Yeri Kartlı Geçiş Sistemlerinin Genel Özellikleri
MGS kartlı geçiş sistemleri kategorisinde iki ürünümüz yer alıyor. Bunlardan ilki, büyük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmiş fonksiyonlara sahip bir geçiş sistemi olan Rosslare Kartlı Geçiş Sistemi. Diğeri de büyük ve orta ölçekli işletmelerin kapı güvenliğini etkin bir şekilde sağlayan Paxton Net2 Nano Kartlı Geçiş Sistemi. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre genişletilebilen yapısı ve sunduğu ileri seviyede fonksiyonlarla Rosslare Kartlı Geçiş Sistemi, kapı güvenliği için etkili bir çözüm sunuyor. Paxton Net2 Nano Kartlı Geçiş Sistemi ise gelişmiş güvenlik fonksiyonlarını sadelikle bir araya getiriyor, kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Sistem, işletmelerin büyüklüğü ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebiliyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp