Ortam Denetleme Sistemi - Ortam İzleme Çözümleri | MGS

Ortam Denetleme Sistemi

Ortam Denetleme Sistemi

İş Yerinizin Fiziksel Koşulları Kontrolünüzde
İş yerinizin soğuk hava deposu, sunucu odası ya da laboratuvar gibi  bölümlerinin fiziksel koşulları stabil olmalıdır. Sıcaklık, nem ve basınç gibi değişkenler takip edilmeli, herhangi bir değişiklik olması durumunda anında önlem alınmalıdır. Ortam denetleme sistemleri, koşulların değişmesi sebebiyle yaşanabilecek riskleri ortadan kaldırır.
BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Ortam Denetleme Sistemi Ürünlerimiz
İş yerinizin ihtiyaçlarına özel ortam denetleme sistemlerini birlikte tasarlıyoruz.
Neden Bir İş Yeri Ortam Denetleme Cihazı Sahibi Olmalısınız?
Ortam denetleme sistemi, iş yerinizdeki fiziksel koşulların değişiminden hızla etkilenebilecek alanları izlemek için tercih ediliyor. Soğuk hava deposu, sunucu odası ya da laboratuvar gibi hassas bölümlerdeki sıcaklık, nem ve basınç gibi değişkenleri sürekli takip ediyor. Bu sayede bu ortamlarda yaşanabilecek fiziksel değişiklikler bir sorun haline gelmeden gerekli önlemler alınabiliyor. Bir ortam denetleme sistemine ihtiyacınız varsa, ancak bu sistem için uzun vadeli büyük bir yatırım yapmak istemiyorsanız, MGS ortam denetleme sistemi ürünlerini herhangi bir taahhüt ödemeden kiralayabilirsiniz.
MGS İş Yeri Ortam Denetleme Sisteminin Özellikleri
MGS’nin geliştirilebilir ve kablosuz sitem denetleme ürünü olan Esense Ortam Denetleme Sistemi, laboratuvar ya da soğuk hava deposu gibi özel bölümlerin fiziksel koşullarını izliyor. Sistemin web ara yüzü ve mobil uygulamaları sayesinde süreçler, bilgisayar ya da taşınabilir akıllı cihazlardan kontrol edilebiliyor. Sistemin izlediği değişkenlere gürültü, su baskını, gerilim frekans, duman ve kapı sensörleri de eklenebiliyor. Binaların yapısına göre sensörlerin kablolu ve kablosuz olanları tercih ediliyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp