İş Yeri Su Baskını Alarm Sistemleri | MGS

İşyeri Su Baskını Alarm Sistemleri

İşyeri Su Baskını Sistemi ile Riskleri Ortadan Kaldırın

Sızıntı yapan bir su borusu büyük maddi kayıplara ve ticari itibarınızın zedelenmesine neden olabilir. Bir su baskını alarmı sayesinde küçük bir önlem alarak büyük bir felaketin önüne geçebilirsiniz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
İşyeri Su Baskını Alarm Sistemi Ürünlerimiz

Size sunduğumuz su baskını alarm cihazları ile işyerinizi oluşabilecek su baskınlarının yaratacağı maddi kayıplardan koruyoruz.

Neden Bir İş Yeri Su Baskını Alarm Sistemi Sahibi Olmalısınız?
İşyerinizin depo ve imalathane gibi kritik bölümlerinde oluşabilecek su baskınları mal kaybına ve iş süreçlerinizin aksamasına neden olabilir. Bunun için de doğal bir felaket yaşanması gerekmez. Paslanmış eski bir su tesisatı borusu da su baskınına neden olabilir. Su baskını sistemleri sayesinde karşı karşıya olduğunuz potansiyel zararları göz önüne alabilir, düşük maliyetlerle iş yerinizi su baskını riskinden koruyabilirsiniz.
MGS İş Yeri Su Baskını Alarm Sistemlerinin Genel Özellikleri
MGS ailesinin bir üyesi olan Craft Kablosuz Su Baskını Dedektörü, genellikle tesisat sorunlarından kaynaklanan tehditler için tercih ediliyor. Birkaç adımda kolayca montajı gerçekleştirilen dedektör, sade tasarımıyla dikkat çekiyor ve sistemle kablosuz olarak geniş bir mesafede iletişim kuruyor. Detektör su baskını tehlikesi algıladığında güçlü bir siren sesi çıkarıyor ve Merkezi Gözlem İstasyonu devreye girerek anında bilgilendirme yapıyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp