İş Yeri Yangın Alarmı - İş Yeri Yangın Sistemi | MGS

İşyeri Yangın Alarm Sistemleri

İşyerinizi ve Çalışanlarınızı Yangın Tehlikesinin Yıkıcı Etkilerinden Koruyun

Yangın tehlikesi konusunda her işyeri farklı riskler taşır. Bu yüzden MGS olarak farklı işyerlerinin farklı ihtiyaçlarını karşılayan yangın alarm sistemleri sunuyoruz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
İşyeri Yangın Alarm Sistemi Ürünlerimiz

İşyerinizin taşıdığı riskler doğrultusunda size özel yangın algılama sistemleri tasarlıyoruz.

Neden Bir İş Yeri Yangın Alarm Sistemi Sahibi Olmalısınız?
Yangın tehlikesi ne yazık ki çoğu zaman göz ardı edilen potansiyel bir tehlike. Bu sebeple iş yerlerinde yangın tehlikesi için genellikle yasal zorunlulukların yerine getirilmesi dışında önlem alınmayabiliyor. Ancak işyerleri çok sayıda kişinin çalıştığı, yüksek risk taşıyan alanlar. Bu alanlarda, bir yangın alarm sistemi kurarak, oluşabilecek can ve mal kayıplarının önüne geçebilirsiniz.
MGS İş Yeri Yangın Alarm Sistemlerinin Genel Özellikleri
İş yeri yangın alarm sistemi ürünümüz Kilsen Adresli Yangın Alarm Sistemi ile çalışma alanınızda mal ve can güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kurulumu pratik, görünümü estetik olan bu akıllı sistem sayesinde yangın tehlikesi anında tespit ediliyor ve gerekli müdahaleler yapılıyor. Modern bir tasarıma sahip ve bakım maliyeti oldukça düşük olan iş yeri yangın alarm sistemi, kapalı alanlarda hafif bir dumanı bile anında algılıyor. Güçlü bir siren sesiyle uyarı yapan sistem, Merkezi Gözlem İstasyonu’nu da harekete geçiriyor. İhtiyaç halinde hızla genişletilebilen iş yeri yangın alarm sistemi 64 farklı bölgede, 250 cihazla birlikte kullanılabiliyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Genel Müdürlük Adres: Büyükdere Cad. Naci Kasım Sok. 
H. Özer İş Merkezi Kat 4 Mecidiyeköy 34381 / İstanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp