Kamera Sistemleri

HD Kayıt Yapan Kamera Sistemleri

Günümüzün teknolojisi ile birlikte yıllardır kullanılmakta olan kameralı güvenlik sistemleri çok daha üst bir noktaya ulaştırılmıştır. Eski dönemlerde SD olarak kayıt gerçekleştiren kameralar, günümüzde gelişen teknoloji ile lens ve ışık sistemleri değiştiği için daha nitelikli bir kayıt yapabilmektedir. Bu sayede HD görüntü sağlayan kamera sistemleri ile ev ve iş yeri ortamında çok daha güvenli ve ayrıcalıklı bir güvenlik oluşturabilirsiniz. Genellikle işletme sahipleri tarafından talep edilen güvenlik kamerası daha nitelikli bir takip gerçekleştirmek için kullanılırken, ev ortamında da güvenlik ve kontrolü sağlamak için bireysel müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir. HD görüntü kalitesi ile kayıt altına alan kameralar istediğiniz görüntüyü yıllar sonrasında da kontrol edebilmenizi sağlamaktadır.

Ev ortamında diğer alarm sistemleri ile uyumlu bir şekilde kullandığınız güvenlik kameraları, rahatlığınızı oluşturmak için ve güvende hissetmeniz için evinizde huzurlu bir ortam oluşturmaktadır. Örneğin, ev ortamında değerli eşyalarınız bulunuyor veya eviniz belirli zamanlarda hırsızlık gibi istenmeyen durumlara maruz kalıyorsa, güvenlik kamerası kullanımı ile bu istenmeyen durumları tespit edebilir ve gereken güvenlik işlemlerini sağlayabilirsiniz. Resmi olarak emniyet ve yargı organlarında kullanabileceğiniz bu görüntüler sayesinde yasal durum dışındaki istenmeyen müdahale ve hırsızlık gibi tehlikelerde avantaj elde edebilirsiniz. Evinizin ana girişinde, ev içerisindeki herhangi bir noktada, bireysel olarak kullandığınız ofis ve işletme gibi alanlarda, dükkan ve mağazalarınızda ve çalışma odalarınızda bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Kamera Sistemleri İle Kontrol

Küçük yaşlardaki çocuklarınızı bakıcılara emanet ederek işe gitmek ve çalışmak durumunda bulunuyorsanız, gün boyunca aklınız çocuklarınızla kalabilir. Bu durumda çocuklarınız ve bakıcı arasındaki ilişkinin nasıl geliştiğini, evdeki durumun ne olduğunu, herhangi bir sıkıntılı durum olup olmadığını veya bakıcının davranışlarını kontrol edebilmek için kamera sistemleri kullanabilirsiniz. Evinizde salon, oturma odası, mutfak, çocuk odası, yatak odası ve banyo gibi istediğiniz bölgelere kamera kurulumu sağlanarak kayıt elde edilmesi mümkün hale gelmektedir. HD görüntü sistemleri ve kayıt sistemleri ile kaydedilen görüntüleri anlık olarak canlı şekilde de izleyebilirsiniz. Akıllı telefonlar üzerinde IP numarası ile kurulan sistemlerde istediğiniz her an kontrol sağlayabilir, bebek izleme sistemi kurulumu gerçekleştirebilir ve iç rahatlığı ile çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.

Gün sonunda mesaiden sonrasında evinize döndüğünüz vakitlerde gün içerisinde yaşanan her şeyi kontrol etmek ve izlemek istediğinizde kayıt cihazı sayesinde istediğiniz görüntüleri geriye alarak tekrar yükleyebilir ve istediğiniz noktada bu görüntüleri saklayabilirsiniz. Bu nedenle firmamız tam olarak profesyonel bir kurulum sağladığı güvenlik kamerası mekanizmalarında, HD kameralar, profesyonel kayıt sistemleri, ağ bağlantısı, akıllı mobil uygulamalar ve diğer ayrıntıları bir arada sunarak eksiksiz bir kullanım oluşturmaktadır.

Evcil Hayvanlarınızı İzlemek İçin Kamera Sistemleri

Çocuklarınız kadar değer verdiğiniz ve onlarla birlikte aynı evi paylaşıp, onlar için özenli bir bakımı üstlendiğiniz evcil hayvanlarınız da aynı şekilde güvenlik önlemleriyle korunmalıdır. Evinizde olmadığınız zamanlarda evcil hayvanlarınızın nasıl bir durumda olduğunu, uslu durup durmadığını veya tehlikede olup olmadığını kontrol etmek için kamera sistemleri kullanılabilir. Sürekli şekilde bilgisayar ve akıllı telefon üzerinden güvenlik kameralarının görüntülerini izleyebilir ve kontrol sağlayabilirsiniz. Akıllı izleme sisteminin yer aldığı her noktada bu kamera sistemleri ile kayıt alabilir ve izleme sağlayabilirsiniz. Yani bu sistemleri ev ortamında, iş yerlerinde, yazlık evlerde, bahçe ve bağ evlerinde veya kamp evlerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede bulunmadığınız her alanda gözünüz ve kulağınız bulunabilir ve istediğiniz her an müdahale edebilecek şekilde kontrol oluşturabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.