Online İşlemler

Arkadaşını Getir Güvenlik Sistemi Kampanyası

MGS güvenliğini dostlarınızla paylaşın, birlikte kazanın!

Arkadaşlarınızı MGS’ye davet edin hem sizin hem de arkadaşlarınızın bir aylık faturasını biz ödeyelim. Üstelik davet edebileceğiniz arkadaş sayısında bir sınırlama yok. Daha çok arkadaşınızı davet edin, güvenlik sisteminizi daha uzun bir süre ücretsiz kullanın!

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
ARKADAŞINI GETİR KAMPANYASI İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR
Arkadaşını Getir Kampanyası nedir? Ben ve arkadaşlarım bu kampanyadan nasıl yararlanabiliriz?

Arkadaşını Getir, MGS bireysel alarm sistemi müşterilerinin MGS’ye kazandırdığı her yeni müşteri için bir ay ücretsiz kullanım hakkı kazanmasını sağlayan bir kampanyadır.  Ayrıca MGS’ye kayıt olan her yeni kullanıcı da bir ay boyunca alarm sistemini ücretsiz bir şekilde kullanmaya hak kazanır.

Ben MGS'ye gözlem hizmeti ve servis hizmeti olarak aylık ödeme yapıyorum. Bu hizmetlerin toplam tutarı kadar mı indirim alacağım?

Yalnızca gözlem hizmeti ücreti için ödenen tutar kadar indirim kazanacaksınız.

Bu kampanyadan kazandığım indirimi, MGS abonesi olan başka bir yakınıma devredebilir miyim?

Kazanılan indirim sadece referans veren MGS abonesine yansıtılmaktadır ve devredilebilir nitelikte değildir.

Referans olabileceğim arkadaş sayısında herhangi bir sınırlama var mı?

Hayır. Kampanya dahilinde dilediğiniz kadar arkadaşınıza referans olabilirsiniz. Üstelik ne kadar fazla arkadaşınıza referans olursanız, o kadar fazla avantaja sahip olacaksınız. Sizin referansınızla MGS abonesi olan her arkadaşınız, size bir aylık ücretsiz alarm sistemi kullanımı hakkı kazandıracak. Örneğin 8 arkadaşınıza referans oldunuz ve bu arkadaşlarınızdan 5’i MGS müşterisi oldu. Bu durumda MGS müşterisi olan 5 arkadaşınız ilk ay, siz ise 5 ay boyunca alarm sisteminizi ücretsiz bir şekilde kullanacaksınız.

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorum. Ancak ben ödememi bir yıllık peşin olarak yaptım. Bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Abonelik ücretinizi peşin olarak ödemiş olmanız bu kampanyadan yararlanmanıza engel değil. Abonelik yenileme döneminde kampanya sayesinde kazanacağınız indirimler hesabınıza yansıtılacaktır.

BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Genel Müdürlük Adres: Büyükdere Cad. Naci Kasım Sok. 
H. Özer İş Merkezi Kat 4 Mecidiyeköy 34381 / İstanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.