Kurumsal Alarm Sistemleri | MGS

Kurumsal Gaz Dedektörleri

Kurumlarda Gaz Kaçağı Tehlikesine Karşı Doğru Önlem

Kurumların çalışanlarını ve maddi varlıklarını, doğalgaz ve zehirli gazların olası yıkıcı etkilerine karşı koruyoruz. Son teknolojiye sahip gaz alarm sistemleri ürünlerimiz gaz kaçağı tehlikesine karşı alınabilecek en doğru önlem.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Neden Bir Kurumsal Gaz Alarm Sistemi Sahibi Olunmalı?
Kurumsal yapılarda kullanılan doğalgaz, çalışma alanları ve çalışanlar için potansiyel bir tehlike. Bakımı yapılmamış doğalgaz boruları ve doğalgazla çalışan cihazlar, kurumsal alanlarda yangına neden olabilir. Doğalgaz sisteminin periyodik bakımlarının yaptırılması ve alanda bir gaz alarm sistemi kurulması ciddi tehlikelerden korunmak için önemli adımlardır.
MGS Gaz Alarm Sistemleri’nin Genel Özellikleri
Standartlara uygun Neutron Gaz Dedektörü, kurumsal alanları doğalgazın neden olabileceği felaketlere karşı koruyor. Tek bir gaz dedektörü cihazı 50 m²’lik bir alanın doğalgaz seviyesini kontrol edebiliyor. Bulunduğu ortamdaki gaz seviyesinin tehlikeli düzeye ulaşması durumunda, 30 saniyeden kısa bir süre içinde ışıklı ve sesli tepki veriyor. Yaklaşık 5 yıl boyunca kullanılabilen cihaz, birkaç adımda kolay bir şekilde monte ediliyor. Gaz kaçağı tehlikesi algılayan Merkezi Gözlem İstasyonu anında bilgilendirme yapıyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp