Kurumsal Kamera Sistemleri - Güvenlik Kamerası | MGS

Kurumsal Kamera Sistemleri

Güvenli Kurumsal Alanlar İçin Çözümler

Farklı gözlem ve kayıt ihtiyaçlarını karşılayan kamera sistemlerini, kurumunların büyüklüğüne göre tasarlıyoruz. Merkezi güvenlik birimlerinin altyapısıyla entegre bir şekilde çalışabilen sistemlerimizde son teknolojiyi kullanıyoruz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Kurumsal Kamera Sistemi Ürünlerimiz
Özel olarak tasarladığımız kamera sistemleri ile kurumsal alanlar daima gözetim altında.
Neden Kurumsal Kamera Sistemi Sahibi Olmalısınız?
İhtiyaca göre özelleştirilebilen kamera sistemleri, kurumların güvenliğini üst seviyeye çıkarıyor. Bu sistemle merkez ve ofisler hırsızlık gibi tehditlerden korunuyor. İhtiyaç halinde eski görüntü kayıtlarına kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. RAID 5/6 teknolojisiyle görüntü kayıtları hafızada güvenle tutuluyor. Sistem, gün boyunca tüm hareketliliği gözlemleyerek kurumların daha güvenli bir yer haline gelmesini sağlıyor.
MGS Kurumsal Kamera Sistemi Cihazının Genel Özellikleri
MGS kurumsal kamera sistemleri arasında yer alan Samsung IP kamera sistemi ile merkez ve ofisler hırsızlık tehdidine karşı korunuyor. 5 MP çözünürlük ve 64 kanal desteğiyle yüksek kalitede video kaydı yapan cihaz, Raid 5/6 yapısı sayesinde kayıt kayıplarının engellenmesini sağlıyor. Cihazın kayıt kapasitesi artırılabiliyor. Merkezden tüm lokasyonların durumu canlı olarak kontrol edilebiliyor. Yetkili kişilerin sistemi izlemesi ve yönetmesi sağlanıyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp