Kurumsal Yangın Sistemleri - Yangın Algılama | MGS

Kurumsal Yangın Sistemleri

Kurumlarda Yangın Riskini Ortadan Kaldıracak Çözümler

Son teknolojiye sahip yangın algılama sistemlerimizle, farklı ihtiyaçlara sahip kurumları yangın tehlikesine karşı koruma altına alıyoruz.

BİZİ ARAYIN
0212 355 50 00
- VEYA -
Ücretsiz keşif randevusu için formu doldurun, sizi hemen arayalım.
BENİ ARAYIN
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
İletişim bilgileriniz bize ulaştı. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır.
MGS Logo
Kurumsal Yangın Sistemi Ürünlerimiz
Kurumların taşıdığı riskler doğrultusunda özel yangın algılama sistemleri tasarlıyoruz.
Neden Kurumsal Yangın Algılama Sistemine Sahip Olmalısınız?
Kurumsal yangın algılama sistemleri ile kurumsal şirketlere ait alanlarda mal ve can güvenliğinin en üst seviyede sağlanması hedefleniyor. Bakım maliyetlerinin düşüklüğü, kurulumunun pratik ve görünümünün estetik olması sistemin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Harici ve uzaktan bağlantıyla bakımı yapılabiliyor. Bu akıllı sistem sayesinde yangın riski en aza indirgeniyor.
MGS Kurumsal Yangın Algılama Sistemi Cihazının Genel Özellikleri
MGS kurumsal yangın algılama sistemi ürünü olan Kilsen Adresli Yangın Algılama Sistemi ısı, duman ve dual dedektörler sayesinde hatasız bir şekilde çalışıyor. Polariteye duyarlı dedektör tabanı, uzaktan gösterge bağlantısı özelliğine sahip. Bağımsız test aracılığıyla hata teşhisi yapılabiliyor. Sistem tehlike algıladığında Merkezi Gözlem İstasyonu anında bilgilendiriyor ve ekip yönlendirmek için onay alıyor. Kurumsal yangın alarm sistemi 64 farklı bölgede 250 cihazla birlikte kullanılabiliyor.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp