Sertifikalarımız | MGS

Sertifikalarımız

Sertifikalar
Güvenli Ellerdesiniz
Bir güvenlik sisteminin size gerçekten huzur vermesi için, öncelikle güvenlik sisteminizi sağlayan firmaya güvenmelisiniz.
Bu bilinçle hem devlet hem de bağımsız denetim kuruluşlarına periyodik olarak denetimlerimizi yaptırıyoruz.
Türkiye’nin en köklü güvenlik firmalarından biri olarak öncelikle güveninizi kazanmayı amaçlıyoruz.
Devlet Denetimi
5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” çerçevesinde hizmet verdiğimizden dolayı İç İşleri Bakanlığı ve valilikler tarafından periyodik olarak denetlenmekteyiz. Şirketimizin kurumsal düzeyde ve şirket yöneticilerimizin bireysel düzeyde kontrol edildiği bu denetlemelerde en yüksek başarı düzeyini yakalamış durumdayız.
Banka Denetimleri
Birçok bankaya hizmet verdiğimizden dolayı BDDK’nın belirlediği “bilgi güvenliği” ve “bilişim teknolojileri” güvenliği alanlarında periyodik olarak denetleniyoruz.
ISO 27001
Yüksek bilgi güvenliği standartlarımızı “ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi” sertifikası ile belgelemiş durumdayız.
ISO 20000-1
Sunmakta olduğumuz hizmetin parçası olarak bilgi teknolojileri yönetimini de profesyonelce ve küresel standartlar doğrultusunda "ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi" sertifikası ile gerçekleştiriyoruz.
ISO 10002
Müşterilerimize verdiğimiz güven ve yüksek standartlardaki kaliteli hizmetlerimiz "ISO 10002 Müşteri memnuniyeti kalite yönetim sistemi" sertifikası ile tasdik edilmiştir.
ISO 9001
MGS olarak ürün ve hizmetlerimizde müşteri güvenliğine ve kalite güvencesine önem veriyoruz. Bu doğrultuda ürün, hizmet ve tüm süreçlerimizi "ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi" sertifikası ile tasdikliyoruz.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp