Yetkili Servisler | MGS

Yetkili Servisler

Yaygın Servis Ağı
Yaygın Servis Ağı
Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 teknik destek veriyoruz. Yaygın servis ağımız ve uzman personelimizle satış sonrasında da yanınızdayız. MGS Güvenlik ürün ve hizmetlerini satın alarak sadece bir güvenlik sistemine değil, MGS güvencesine de sahip olursunuz.
0212 355 50 00
Güvenlik sisteminizde teknik bir sorunla karşılaşmanız durumunda günün herhangi bir saatinde 0212 355 50 00 numaralı telefondan bizi aramanız yeterli. Teknik personelimiz en kısa sürede size ulaşıp sorununuzu giderecektir.
Çoklu Lokasyonda Hızlı Hizmet
Birden fazla lokasyonda hizmet veren süpermarket ya da banka gibi kurumsal müşterilerimizin Türkiye’nin farklı illerinde bulunan şubelerinde eşzamanlı olarak sürdürülmesi gereken teknik operasyonlarını İstanbul’da bulunan proje mühendislerimizin liderliğinde hızla gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da merkez ekibimiz tarafından yönetilen ve 81 ildeki uzmanlarımız tarafından uygulanan eşzamanlı teknik operasyonlarla müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını, günlük operasyonlarını minimum düzeyde etkileyecek şekilde hızla gideriyoruz.
BİZE ULAŞIN

MGS’ye 7 gün 24 saat 0212 355 50 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz her türlü görüş ve önerilerinizi yandaki formu doldurarak da iletebilirsiniz.

Papirus Plaza

37 Ayazma Cad. Kat 13

Kağıthane 34406

Istanbul

T: 0212 355 50 00 F: 0212 355 50 99 E-posta: info@mgs.com.tr

 

map
Bize Yazın
Formu doldurarak bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz veritabanımıza kaydedilecek ve Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun olarak saklanacaktır. Daha fazla bilgi almak isterseniz Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
TEŞEKKÜRLER
Mesajınız bize ulaşmıştır. İlgili birimlerimiz mesajınızı değerlendirdikten sonra gerekli durumlarda size ulaşacaktır.
whatsapp